e-prawnik.pl Porady prawne

budowa na gruncie klasyIII Pomocy

Odpowiedzi w temacie (0)

beatka1705

8.1.2015

witam proszę o doradzenie mi w pewnej sprawie dodam że mało znam sie na ten temat. mam działkę rolna 18 ary klasy III chciałabym sie na niej budowa z tego co wiem to na gruncie klasy III nie można sie budowa na tej działce w gminie nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka nie ma doprowadzonych mediów, nie ma sąsiedztwa obok jest droga powiatowa . z tego co się dowiedziałam że rolnik może się budowa siedlisko jeśli ma mini 1ha ziemi. proszę mi o doradzenie jak z tego wybrną i co trzeba zrobi żeby rozpocząć budowę??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy można zalegalizować budynek mieszkalny postawiony na gruncie gminy ponad 22 lata temu za częściową zgodą gminy? Obecnie gmina oddała działkę na której stoi mój dom developerowi a moją rodzinę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, mam pytanie odnośnie zasiewu na cudzym gruncie. Niebawem chcemy z narzeczonym kupić od starszych sąsiadów działkę i rozpocząć na niej budowę domu. Starsi Państwo sprzedają działkę, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam ma takie pytanie jakies dwa lata temu kupilem synowi dzialke i rozpoczela sie budowa domu. Jakie prawo ma moja synowa do tego domu jesli caly wklad na budowe byl wniesony przeze mnie, a od jej rodziny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pomóżcie. Zwróciłem sie do banku o pożyczke na budowe domu. Miesiąc temu rodzice przepisali mi działke z pozwoleniem na budowe, na której ja, jakieś 4 miesiące przed przepisaniem zacząłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Na mojej działce stoi stary dom, który chciałbym wyremontować, ale będzie trzeba wylać nowe fundamenty. Plany domu się nie zmienia czy będzie to remont czy już budowa? Jakie pozwolenia należy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)