Co zrobić?

Odpowiedzi w temacie (0)

Ania74

27.3.2020

Mam zasądzone alimenty, które spłacam regularnie. Była żona mieszka kilkadziesiąt km od mojego miejsca zamieszkania, tak że nie mam możliwości bezpośredniego z nią kontaktu. Nie chce podać mi nr konta, na który mógłbym przesłać alimenty, a praca poczty jest ograniczona. Co zrobić w takiej sytuacji, jak uniknąć komornika? Przecież płacę i chcę płacić ale za chwilę nie będę miał możliwości. Z byłą żoną nie ma możliwości porozumienia. Kamil.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Kiedy złożyć PIT za 2019 r.?

  Zmienia się termin złożenia wszystkich zeznań podatkowych PIT dla rozliczenia za rok 2019 - możesz to zrobić od 15 lutego do 30 kwietnia 2020 r. Zmianie ulega również termin składania (...)

 • Jak zgłosić wyjazd za granicę?

  Każdy, kto wyjeżdża za granicę na dłużej niż 6 miesięcy bądź planuje na stałe wyjechać z Polski, musi zgłosić swój wyjazd najpóźniej w dniu, w którym opuszcza kraj. (...)

 • Kurator dla nieznanego z miejsca pobytu

  Wskazanie adresu zamieszkania pozwanego jest niezbędnym elementem pozwu. Jednakże przecież nie zawsze mamy możliwość wskazania tego adresu, z uwagi na okoliczność, iż go nie znamy i nie mamy możliwości (...)

 • ZUS wysyła PIT-y

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę ok. 9,5 mln deklaracji podatkowych PIT do wszystkich, którzy w ubiegłym roku pobierali świadczenia z ubezpieczeń społecznych.

NA SKÓTY