czy można podać jako marżę 0,008 gr. netto z pzp?

Odpowiedzi w temacie (0)

bobojan

8.8.2007

Mam pytanie dotyczace podanie marży przez wykonawce czyli. Odbył sie przetarg na dostawe leju opałowego gdzie kryterium była marża wykonawcy od cen zakupu producenta czyli firma która wygrała podała, że wykona zamówienie za 0,008 gr netto do kżdego litra zakupionego paliwa czy mogła tak zrobić?Proszę o poradę. Pozdrawiam Johan

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 5.2.2015

  Średnia krajowa - ile wynosi?

  Ile wynosi średnia krajowa netto za ubiegły rok i jak jest ona obliczana? W których województwach zarabia się najwięcej, a gdzie jest największe bezrobocie? Odpowiadamy na wszystkie (...)

 • 18.6.2013

  Faktura korygująca, nota korygująca, duplikat faktury kiedy wystawiać?

  Faktury korygujące (zwane powszechnie „korektami”) oraz noty korygujące wystawiane są w sytuacjach, które wymagają poprawy zapisów dokonanych fakturami VAT. Rodzaj „korekty” (...)

 • 21.6.2006

  Faktury VAT wystawiane przez podatnika stosującego metodę kasową

  Małego podatnika, który stosuje metodę kasową obowiązują wszystkie ogólne zasady odnoszące się do wystawiania faktur VAT. Jeśli jest on zarejestrowany jako "podatnik VAT czynny', jest zatem zobowiązany (...)

 • 10.10.2007

  Metody szacowania dochodu w transakcjach między podmiotami powiązanymi

  Objęcie dochodów osiąganych przez podmioty powiązane możliwością badania ich „rynkowości” i w konsekwencji szacowania w oparciu o przepisy przewidziane dla oceny warunków transakcji (...)

 • 18.8.2009

  Jak wystawia się faktury VAT-marża?

  Procedurę marży mogą stosować m.in. podatnicy świadczący usługi w zakresie turystki oraz podmioty dokonujące dostawy towarów używanych (ale „używanie” na potrzeby tej szczególnej (...)