e-prawnik.pl Porady prawne

Dobry adwokat Częstochowa i Poznań

Odpowiedzi w temacie (4)

ardad

17.5.2016

Witam. Nie myślałem, że przyjdzie mi kiedyś korzystać z pomocy adwokata. Zawsze myślałem, że mnie takie sprawy nie tyczą zwłaszcza w przypadku odszkodowań, gdzie coś jest nie z mojej winy. Mieszkam w Częstochowie i tutaj korzystam z pomocy adwokata pana Adriana Nowickiego www.adriannowicki.pl który bardzo rzeczowo mi pomaga . Jednak potrzebuję jakiegoś polecenia na Poznań, bo tam mam zarejestrowane auto a nie bardzo wiem do kogo się udać.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

robertc

2016-06-24 23:12:16

Polecam kancelarię radcowską mec. Paluszkiewicz. Bardzo dobra współpraca, duże zaangażowanie, ja też mieszkam poza Poznaniem, dlatego tym bardziej zwracałem uwagę na podejście do klienta.

marysiaj

2019-05-15 09:27:31

Jeżeli chodzi o Poznań to polecam adwokata Krzysztofa Śpiewaka. Prowadził mi sprawę przeciwko firmie ubezpieczeniowej. Bardzo konkretny, profesjonalny i pomocny. Dzięki Mecenasowi po kilku latach zakończyłam batalię z ubezpieczycielem, przyznam że z wynikiem który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :)

sbanasz

2020-06-25 20:22:09

Bardzo dobra kancelaria z Poznania to też Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/. Niezwykle profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawę. Pani Agata to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Lexxi

2020-10-10 15:48:38

no ja zadolona jestem z Mariusza Olężałka - serio dobry i dokładny adwokat który wie co robi. bardzo jestem zadowolona

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM