e-prawnik.pl Porady prawne

Dobry adwokat Wrocław

Odpowiedzi w temacie (1)

bladow

20.9.2021

Moja sprawa trwała 8 lat , gdyby nie Pan Adwokat Łukasz Buczko, pewnie bym tego e-maila nie pisał . Jestem wolny, polecam z pełną odpowiedzialnością. Gdyby ktoś , coś potrzebował to polecam kontakt 505828413

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Patrycja953opkocikowska

2021-09-27 15:52:55

Ja poszłam do Pani Adwokat Magdalena Chróścielewskiej. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Mecenas bardzo sie angażowała w moją sprawę, była zawsze świetnie przygotowana i bardzo aktywna na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miała też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczyła. Czułam, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana. Mam do Niej tylko kontakt telefoniczny +48 666 609 065 i dane strony https://chroscielewska-chroscielewski.com/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Swoje sprawy zleciłam panu mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu. Pan Igor wzorowo wywiązał się ze swoich obowiązków. Punktualny, sumienny i uczciwy adwokat. Dobry kontakt, a co najważniejsze jasny sposób (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 29 odpowiedzi)

 • # [url=https://adwokat-krakow.com.pl/]dobry adwokat kraków[/url] Moim zdaniem nie ma lepszej kancelarii niż [url=https://adwokat-krakow.com.pl/]kancelaria adwokacka kraków[/url] Lokalizacja wspaniała, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Hej Wszystkim, Pytanie było o PANIĄ ADWOKAT MAGDALENĘ CHRÓŚCIELEWSKA. Znam ją doskonale urocza i przemila kobieta. Wyśmienita i bardzo przebiegłą prawniczka. Moim zdaniem bije wszykich na głowę. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 13 odpowiedzi)

 • W takich sprawach najlepszy jest mecenas Igor Klimkowski. Z tego miejsca chciałabym mu bardzo podziękować za przeprowadzenie wszystkich moich spraw. To adwokat wysokiej klasy, którego serdecznie polecam. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 15 odpowiedzi)

 • W sprawie o rozwod tylko pani adwokat Magdalena Chróścielewska. Piszę to z własnego doświadczenia. Serdecznie dziękuję jej za nieocenioną pomoc.. To prawdziwa specjalistka więc jeśli zależy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 18 odpowiedzi)