e-prawnik.pl Porady prawne

Dotacje dla rozpoczynających działalność gospodarczą

Odpowiedzi w temacie ()

Jarek_csk

13.6.2005

Witam! MAm pytanie: jezeli nie jestem zarejestrowany w urzedzie pracy a otwieram działalnośc gospodarczą czy moge starac sie o kredyt z urzedu pracy na utworzenie nowego miejsca pracy albo ciekawi mnie jakie kolwiek dofinansowanie z uni europejskiej!! Gdzie o to moge sie starać!! Prosze bardzo o pomoc !!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

polk

2005-06-14 13:05:14

Witam propnuje dowiedzieć się co do zaoferowania ma sam urząd pracy, z tego co się orientuje na start własnej działalności można po przedstawieniu odpowiednich wniosków zawierających biznes plan liczyć nie tylko na dotację ale nawet na bezzwrotne dofinansowanie.... a dobry biznes plan i tak się panu przyda w pozyskiwaniu skądkolwiek kapitału.

ladykate

2005-07-22 13:56:39

Witam, Mam pytanie czy ktoś się odezwał do Ciebie. Właśnie szukam informacji na ten sam temat. Jestem w takiej samej sytuacji tzn nie zarejestrowana a chcę rozpoczac dzialalność i szukam dotacji. Jesli masz jakies informacje to prosze podziel sie nimi. moj mail: ladykate@o2.pl Pozdrawiam, Kaśka

lumi

2008-05-16 15:54:31

Ja też jestem w trakcie otwierania własnej działalności i staram się o dotację z urzędu pracy i z tego co mi wiadomo trzeba się u nich zarejestrować żeby taką dotację otrzymać .Najlepiej udać się do swojego lokalnego urzędu pracy oni na pewno powiedzą jakie dokładnie dokumenty trzeba złożyć i jakie są warunki przyznawania tych dotacji, pewnie mogą się trochę różnić w zależności od miasta.Życzę powodzenia.

ania

2009-08-30 22:42:06

JEŚLI JESTEŚ STUDENTEM LUB ABSOLWENTEM I NIE MASZ SKONCZONYCH 30 LAT ZAWSZE MOZESZ ZAPYTAC W Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości ,dofinansowanie bezwrotne do 40 tys i wsparcie pomostowe ;)

dawid.galazka

2012-03-22 15:45:34

Chce otworzyc sklep spożywczo - przemysłowy , ale brakuje mi środków na towar . Mam lokal , wyposażenie . Proszę o pomoc . jestem bezrobotny.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM