idea money

Odpowiedzi w temacie (1)

mika2010

18.7.2018

Mam doczynienia z idea money. Dostałam tzw. pakiet płynnościowy, oczywiście pracownik opowiadała o tylu zaletach tego pakietu. Ja jednak ani razu z niego nieskorzystałam. po roku płacenia dużych faktur napisałam o zmniejszeniu tego pakietu , bo nie zanierzam z niego korzystać. Zaczęło się: to było w połowie 2016r. przestałam płacić za pakiet płynnościowy i przepychać się pismami w rezultacie po 11 miesiącach pakiet został odłączony. Wtedy przyszło wezwanie do zapłaty za zaległe faktury(bo przez cały czas korespondencji oni wystawiali faktury na mnie). Więc zaczęłam znowu pisać o częściowe umożenie i rozłożenie na dogodne raty. Nie było takiej opcji, w końcu oni przestali odpisywać na moją korespondencję tylko przysłali informację o możliwości wykupu weksla, który został na mnie wystawiony. W zeszłym tygodniu dostałam sądowy nakaz zapłaty. Sprawę przkazałam do prawnika i zobaczymy. w każdym bądź razie składamy sprzeciw. Prawnik zasugerował, żeby złożyć zawiadomienie do prokuratury, ale dobrze by było, żeby było więcej firm. Więc szukam.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

swietymm

2018-08-14 16:03:17

Witam Mam podobna sytuacje prosze o kontakt pod email tmbokna2@gmail.com Pozdrawiam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.10.2007

  Money.pl inwestuje w serwis prawniczy e-prawnik.pl

  Money.pl rozszerza swoją działalność i rozpoczyna budowę grupy kapitałowej internetowych serwisów biznesowych. Jako pierwszy przystępuje do niej lider informacji prawnej - portal e-prawnik.pl. (...)

 • 26.7.2017

  Jakie polepszenie standardów okołoporodowych się szykuje?

  Resort zdrowia tłumaczy, że nie zamierza likwidować tego, co jest osiągnięciem ostatnich lat, czyli poprawy opieki okołoporodowej. Chce natomiast ulepszyć ją tam, gdzie jest to możliwe.

 • 5.1.2012

  Postępowanie nieprocesowe - kiedy jest przeprowadzane?

  Postępowanie nieprocesowe jest to jeden z rodzajów trybów, w jakim toczy się cywilne postępowanie sądowe. Nazwa \"postępowanie nieprocesowe\" pojawiła się stosunkowo późno. Początkowo postępowanie (...)

 • 7.8.2018

  Co zrobić, jeśli masz obligacje GetBack?

  UOKiK sprawdza jak banki, domy maklerskie i sama spółka oferowały obligacje Get Back. W toku są 3 postępowania wyjaśniające. Pobierz formularz ze stronywww.finanse.uokik.gov.pl i (...)

 • 9.8.2018

  Przelew w podzielonej płatności

  Zapłata w mechanizmie podzielonej płatności (MPP) jest możliwa wyłącznie na rachunek rozliczeniowy kontrahenta lub rachunek imienny w SKOK, otwarty w związku z prowadzoną działalnością (...)