Jakie sa najlepsze kursy na doradcę podatkowego?

Odpowiedzi w temacie (1)

3912

15.5.2015

Poszukuję skutecznego kursu na doradcę podatkowego. Słyszałem, że kurs http://perkmylife.com/view/doradca-podatkowy jest bardzo dobry. Czy ktoś skończył taki kurs i może wypowiedzieć się w tym temacie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Mdx12

2016-09-21 11:52:36

Nie wiem, może i wygląda sensownie, ale ja nie za bardzo wierzę w kursy online. Przynajmniej w takiej tematyce. Sam byłem w ARC na: https://www.arc.pl/kursy/podatkowe/kurs-specjalisty-do-spraw-podatkowych?id=2101 i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę rzetelna i kompleksowa wiedza. Online może i dobre jak ktoś ma bardzo mało czasu i bardzo dużo samozaparcia

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.6.2013

  Na czym polega tajemnica zawodowa doradcy podatkowego?

  Z natury zawodu doradcy podatkowego (reprezentującego tzw. „zawód prawniczy”) wynika, że jest on powiernikiem tajemnic klientów, jak adwokaci i radcy prawni. Bez zagwarantowania poufności (...)

 • 19.5.2012

  CIT - Podatek dochodowy od osób prawnych

  Podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych obowiązania są bez wezwania składać deklarację o wysokości dochodu (lub straty) osiągniętego od początku roku podatkowego i wpłacać na rachunek (...)

 • 31.10.2013

  Jak zdobyć zawód doradcy podatkowego?

  Każdy, kto nie znajduje pracy w swojej profesji albo planujący zawodową przyszłość swojego dziecka powinien rozważyć ewentualność podjęcia się pracy w jednym z najmłodszych wolnych zawodów, (...)

 • 10.11.2005

  Na czym polega zawód doradcy podatkowego?

  Podstawy funkcjonowania zawodu doradcy podatkowego, warunki wykonywania tego zawodu oraz organizacja i zasady działania samorządu doradców podatkowych zostały określone w ustawie z dnia 5 lipca 1996 (...)

 • 27.1.2013

  Zalety i wady wyboru metody kasowej

  Metoda kasowa ma w praktyce tylu zwolenników, ilu przeciwników. Do jej głównych zalet można zaliczyć dość znaczne odroczenie podatku do zapłaty poprzez szczególne określenie momentu powstania (...)