e-prawnik.pl Porady prawne

kara z nieoddaną książkę do biblioteki

Odpowiedzi w temacie (1)

oleczka_40

7.3.2012

Dostałam ostatnio informacje z mojej biblioteki że za zaległe ksiązki sztuk 3, z przed 3 lat, jestem dłużna należność/karę w wysokości 560zł. Jak uniknąć zapłacenia tej sumy? oddać książki czy dołożyć jakieś książki extra do nich?? grozi mi za coś takiego komornik?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

roberto90

2012-03-07 13:49:21

ja pisalem pisma do biblioteki i polowe dlugu tylko splacilem

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, na wstępie zacznę od tego, że 3 lata temu wypożyczyłam książkę z biblioteki miejskiej, w tym czasie też zmieniłam miejsce zamieszkania. Ostatnio znalazłam tą książkę i dziś oddałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, moja żona ma taki problem: - po 8 latach odezwała się biblioteka, że ksiązki nie zwróciła w terminie, naliczyli karę 272 zł za książkę wartą wg biblioteki 20zł - żona jest pewna, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, tydzień temu przyszedł list do mojej mamy, z firmy windykacyjnej, że musi zapłacić 500 zł za przetrzymanie książki z biblioteki i jeśli tego nie zrobi sprawa trafi do sądu. Na początku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • radze prosic o rozbicie długu, przyniesc kilka innych ksiazek i zapłacic niewielka czesc na odczepnego mówiac ze teraz to pan utrzymuje dziecko a nie biblioteke. i poprosic o wykreslenie po pewnym czasie. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam Czy można czytając książkę czytając na głos nagrać jako audio? Książkę napisał znany pisarz. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)