e-prawnik.pl Porady prawne

kazus z kpc

Odpowiedzi w temacie (1)

kajewer12@gmail.com

2.1.2022

Powód zażądał zasądzenia od pozwanego kwoty 300.000 zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdę doznaną wskutek wypadku samochodowego spowodowanego przez pozwanego. Na rozprawie powód zaproponował zawarcie ugody ale pełnomocnik pozwanego oświadczył, że nie został umocowany do zawarcia ugody. Powód twierdzi, że skoro jest umocowany do reprezentowania w sprawie to również do zawarcia ugody. Czy stanowisko pełnomocnika pozwanego jest słuszne, jakie czynności podejmie sąd? proszę o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Eliinf1070

2022-01-05 11:05:50

Dzień dobry przeczytałam ogłoszenie , jeśli jest aktualne zapraszam do kontaktu , na email eliza.cija@interia.pl , proszę opisać jeszcze raz dokładnie skonsultuje i spróbuję pomóc. Prowadzę Biuro Prawne.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam mam kazus do rozwiązania. Co zrobić, w sytuacji gdy organy administracji publicznej nie chcą wykonać orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w zakresie zwrotu wywłaszczeniowej nieruchomości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pilnie poszukiwana osoba która odpłatnie rozwiąże kazus z ochrony własności intelektualnej.Kontakt: drusia2324@wp.pl czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć jestem studentka 3 roku prawa ostatnio wykładowca zadał nam kazus z prawa spółek i nie bardzo wiem jak się za niego zabrać. Może ktoś z Was mi pomoże w jego rozwiązaniu byłabym bardzo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Czy zna ktos/ badz ukladał juz kazusy na temat pracy funkcjonariuszy Biura Ochrony Rzadu? Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc Studentka Bezpieczeństwa Narodowego czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie dialogu konkurencyjnego, zamawiający podczas dialogu prowadzi negocjacje w przedmiocie ceny. Oceń prawidłowość takiego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)