Konsekwencje picia alkoholu w miejscu publicznym

Odpowiedzi w temacie (0)

Manthat

9.4.2015

Witam ! Dostałem ostatnio mandat w wysokości 50zł za picie alkoholu w miejscu publicznym. Czy grożą mi jakieś konsekwencje za niezapłacenie ? W jaki sposób mogą ściągnąć te pieniądze ? Nie zarabiam oraz uczę się. Czy jeśli podejmę pracę na umowę zlecenie to mogą zabrać część pieniędzy ze zwrotu podatku ? Czy naliczą wtedy jakieś odsetki ? Po ilu latach przedawnia się taki mandat ? Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć ? Proszę o wyczerpaną odpowiedź.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.8.2018

  Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • 17.4.2018

  Internet to miejsce publiczne

  Sąd Najwyższy uznał, że internet jest miejscem publicznym. Po rozpoznaniu kasacji Rzecznika wniesionej na niekorzyść lidera stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność” (...)

 • 17.6.2014

  Czy można sprzedawać alkohol w sieci?

  Odpowiedź zasadniczo brzmi - nie.

 • 1.2.2018

  Napoje alkoholowe mają być mniej dostępne...

  Nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz niektórych innych ustaw ma na celu zmianę przepisów nasuwających wątpliwości interpretacyjne oraz (...)

 • 20.7.2017

  Nieterminowa wypłata wynagrodzenia

  Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest terminowe i prawidłowe wypłacenie pracownikowi wynagrodzenia, stanowi o tym art. 94 pkt 5 kodeksu pracy. Pracodawca jest obowiązany przy tym (...)