e-prawnik.pl Porady prawne

Kredyt we frankach

Odpowiedzi w temacie (3)

miki789

29.4.2020

Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, ale co konkretnie to dokładnie nie wiem. Czy macie pomysły do kogo się skierować na konsultacje?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kosek77

2020-05-04 12:31:32

Można się wyplątać z kredytu frankowego. Kancelaria z dość dużymi sukcesami na tym tle http://www.sangowski.com/kredyty-frankowe.php. Unieważniają umowy kredytowe nawet, chociaż to zdaje się najtrudniejsze zadanie. Musisz bardzo dokładnie się przygotować do analizy możliwości, ale tam ci już podpowiedzą, co trzeba zrobić.

KredytyFrankowe

2020-05-11 22:53:54

Znaczna część umów kredytowych waloryzowanych do waluty obcej jest nieważna lub zawiera niedozwolone postanowienia, które umożliwiają jej ?odfrankowienie?. Potwierdzają to najnowsze wyroki Sądów. Zdajemy sobie sprawę, że analiza umowy ? sprawdzenie czy możesz się od niej uwolnić ? nie jest łatwe i wymaga specjalistycznej wiedzy. Naszą misją jest bezpłatna pomoc frankowiczom. Zupełnie za darmo przeanalizujemy Twoją umowę i przekażemy Ci informacje czy i o co możesz walczyć! Napisz do nas: wolny.od.kredytu@gmail.com

karlosss

2021-02-23 14:25:20

Skontaktuj się z tą kancelarią https://pzadwokaci.pl/. Skorzystałem z ich pomocy w kredycie we frankach i pomogli mi wyjść na prostą. Może warto spróbować, szczególnie, że mają bezpłatną analizę umowy kredytu, więc nic nie stracisz :)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM