KTO MA RACJE?

Odpowiedzi w temacie (2)

kamill03

5.3.2011

Witam. Mam pytanie odnosnie pewnego zajscia. Chodzi mi o moj watek w tym temacie http://www.dobrylot.pl/index.php?act=forum_dzialy_new Czy Ja(ten sam nick co tu) mam racje odnosnie wpisywania sum czy maja ja pozostali, ktorzy sie wpisali pod moja wypowiedzia?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kamill03

2011-03-05 11:50:47

[link]http://www.dobrylot.pl/index.php?act=forumx&dzial=6&temat=136017&page=0&odpowiedzi=on&query=[link]

kamill03

2011-03-05 11:51:43

http://www.dobrylot.pl/index.php?act=forumx&dzial=6&temat=136017&page=0&odpowiedzi=on&query= tu jest dobry link

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jeżeli szef się zgadza to nie ma przeszkód. Na żądanie to jak się nie zgadza :), maksymalnie 4 dni w roku, trzeba zawiadomić najpóźniej przed rozpoczęciem pracy w danym dniu. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Po jakim czasie nastepuje przedawnienie mandatu od pkp, chodzi o przechodzenie po torach w miejscu niedozwolonym ? Czytałem gdzies ze rok, a jak sie rozpocznie postepowanie to rok i 3 miesiące. ? Czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Chcielibyśmy dokonać podziału działki na 2 odrębne, tak aby dom stał na jednaj a ogród był drugą odrębną. Urząd gminy poinformował, że jest to niemożliwe, czy miał racje? Na jakie przepisy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mój chłopak od 7 miesięcy siedzi w ZK w Strzelcach Opolskich nr 1. Nie mogę się z nim zobaczyć, bo jego wychowawca twierdzi, że może być problem, bo jestem niepełnoletniA. CZY MA RACJE?!!! Proszę, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ważne jest kiedy została Pani zwolniona przed 1 lipca 2003 czy po tej dacie przed 1 lipca 2003 roku pracodawcy nie obowiązywały przepisy tej ustawy, ograniczające zartrudnienie do 20 soób i tym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

ZOBACZ TAKŻE: