Kurs efektywnej nauki i szybkiego czytania

Odpowiedzi w temacie (0)

Ochojski

28.2.2012

Jak Czytać Nawet 10 Razy Szybciej I Połykać Nawet 200 Stronicowe Książki W Zaledwie Godzinę? Szkolenie jest niepowtarzalną okazją, aby: - przyspieszyć tempo czytania około 5-7 krotnie przy 80-100 % zrozumieniu; - zwiększyć spostrzegawczość i koncentrację; - rozwinąć pamięć; - nauczyć się notować za pomocą map myśli; - zacząć szybko i skutecznie przyswajać nowe wiadomości. Więcej tu: http://www.wladyslawochojski.pl/?page_id=501 Zapraszam Władysław Ochojski

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.1.2005

  Służba wojskowa studentów

  Służba wojskowa stanowi powszechny, choć nie przez wszystkich oczekiwany i akceptowany obowiązek. W przypadku studentów, obowiązek ten można było wypełnić po studiach. Najnowsza zmiana (...)

 • 24.2.2018

  Wsparcie uczniów przybywających z zagranicy

  Ministerstwo Edukacji Narodowej w ostatnim czasie dokonało istotnych zmian przepisów, aby wspomóc szkoły w pracy z uczniami przybywającymi z zagranicy, zarówno cudzoziemcami, jak (...)

 • 31.10.2015

  Czy pracodawcy w Niemczech mogą czytać maile podwładnych?

  Niektórzy pracodawcy dają do dyspozycji podwładnych firmowe konta mailowe. Czy mają oni jednak prawo do zaglądania do skrzynek mailowych pracowników i czytania zapisywanych tam listów? (...)

 • 17.9.2017

  Będzie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

  Projekt ustawy przewiduje stworzenie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Będzie to publiczna sieć telekomunikacyjna, dzięki której szkoły podstawowe i ponadpodstawowe otrzymają bezpłatny (...)

 • 21.6.2017

  Szybki internet we wszystkich szkołach

  Wszystkie szkoły w Polsce będą połączone siecią szybkich łączy internetowych. Rozpoczyna się budowa Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Rada Ministrów przyjęła uchwałę o (...)