Mąż zatrzymany w Austrii

Odpowiedzi w temacie (2)

titucha

12.10.2012

Witam mam pytanie mąz zosatał zatrzymany w austrii wiem ze ma 4takie same zarzuty kradzieś felg samochodowych jeden komplet jedenn zarzut tzn.z tego co wiem sam je z aut w garażach odkręcał w sumie było ich 4komplety nie wiem czy zarzut jest z włamaniem czy nie na szkodliwość 12,000E w austrii mąz nie był karany rozmawiałam z adwokatką która mówiła że jest dobrze bo mąz od początku współpracował,przyznał sie i okazał skruchę w piwnicy mam 2komplety felg z tych kradzieży bede je odwoziła z powrotem do astrii czy to może pomóc?i jaka kara grozi męzowi czy ma szanse na zawiasy?w sumie do rozprawy bedzie miał odsiedziane 2miesiące zostałam bez pracy z dwójką małych dzieci prosze o odpowiedz.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Arudek2007

2012-10-14 12:16:03

Taniej po prostu odeslac te felgi jako wyraz skruchy. Sprzedaj dwie (do pary) na koszt pakowania i przesylki. Znajdz od meza / adwokatki adres policji w Austrii. I tak wyrzuca te felgi bo ubezpieczyciele zaplacili juz wlascicielom a za uzywane moze jakies grosze dostaną na aukcji policyjnej minus koszta. Tylko jak wytlumaczysz te zwłokę? Ze nie chodzisz często do piwnicy? Dołącz list wyjasniajacy - juz tam przetlumaczą a Twój polski pomoze więcej niz te zaj..ne felgi. Napisz list sama odrecznie - to ważne i nie dawaj nikomu do poprawiania. Dołącz zdjecie dzieci, umorusane, jak trzymaja te felgi. Ale nie Swoje bo dołożą meżowi! Sprzedaj 4-ry ale nie na Alegro bo i Ciebie tu dorwą - auta przeciez nie masz. O Jezu!

michalina89

2016-08-25 13:20:56

Ja z nam dobrego adwokata z Wiednia, sama korzystałam z jego pomocy i mogę go z czystym sumieniem polecić tomaszklimek.com.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: