mBank mnie bezczelnie robi w balona

Odpowiedzi w temacie (0)

wiolja

4.12.2018

Sprawa wygląda następująco. Mam egzekucję komorniczą, która obciążyła mi konto, ale to akurat jest mało istotne. Jak większość z was się orientuję to w momencie gdy zabierają mi hajs z konta muszą mi zostawić 1575zl ponieważ to kwota wolna od przejęcia. I dnia 10 listopada moje slado jak i rzeczywiste środki na koncie to było około 1811zl. Bank natomiast zabrał około 650zl i egzekucja była naliczona dwa razy gdzie zawsze na miesiąc tylko raz zabierali pieniądze. Oczywiście to zareklamowałam, a dzisiaj bank twierdzi, że zabrali tyle bo o tyle miałam więcej na saldzie niż kwota wolna od przejęcia, co jest nieprawda zresztą pomiędzy 1811zl a 1575zl jest różnica niecałych 300zl. I bank w odpowiedzi na reklamacje nawet nie wspomniał o tym, że sobie dwa razy przejął pieniądze. Co ja mam zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 15.4.2018

  Jak zarejestrować firmę przez bank?

  Już ponad tysiąc przedsiębiorców skorzystało z możliwości rejestracji firmy za pomocą bankowości elektronicznej. Korzystasz z bankowości elektronicznej i myślisz o założeniu własnej (...)

 • 15.7.2014

  Ochrona dóbr osobistych w mediach

  Co oczywiste - nikt nie lubi być obrażany. Jeżeli taka sytuacja nas dotyka, wówczas najchętniej odwdzięczylibyśmy się tym samym. Należy pamiętać, iż wówczas - my również (...)

 • 21.12.2017

  Czy członek zarządu odpowiada za długi spółki z o.o.?

  Znajomy poprosił mnie, abym został członkiem zarządu prowadzonej przez niego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czy jako członek zarządu będę odpowiadał za długi spółki?

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

 • 13.5.2018

  Propozycje zmian dla podmiotów skupujących mleko

  Dyrektorzy terenowych oddziałów Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) będą wymierzali kary pieniężne za nieprzekazanie KOWR informacji miesięcznych o ilości skupionego mleka przez (...)