Moeszkanie w kamienicy.

Odpowiedzi w temacie (0)

Kaska098121

21.7.2018

Witam Sytuacja wygląda następująco. Zameldowany w kamienicy , wynajmujący mieszkanie od poprzedniego właściciela , zostaje zmuszonu do opuszczenia mieszkania przez nowych właścicieli (poprzedni właściciel umiera pozostawiając w spadku kamienicę dzieciom) Teraz jest bezdomny (pomieszkuje u znajomych, i znajomych znajomych) Wejście do mieszkania jest zamurowane, nie może podjąc pracy ze względu na brak lokum i zaawansowaną cukrzycę, a sytuacja potęguje tylko stres i pogłębia chorobę. W mieszkanou jest zameldowany od około 14lat. Teraz pytanie , co może zrobić w tej sytuacji? Powrót do mieszkania jest niemożliwy , kamienica stoi pusta, na sprzedaż . Tylko on z rodzeństwem mieli meldunek , reszta lokatorów dostała wypowiedzenie umów najmu. Jako pustostan budynek został zdewastowany, nie ma możliwości zamieszkania w nim ponownie , ze wzlędu na panujące tam teraz warubki jak i ze względu na wrogość nowych właścicieli.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam Sytuacja wygląda następująco. Zameldowany w kamienicy , wynajmujący mieszkanie od poprzedniego właściciela , zostaje zmuszonu do opuszczenia mieszkania przez nowych właścicieli (poprzedni (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie, wynajmuję mieszkanie w kamienicy na czas nieokreślony, właściciel kamienicy ma zamiar z jednego mieszkania zrobić bar (piwiarnia). Moje pytanie brzmi czy właścicel potrzebuje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mieszkam w prywatnej kamienicy dzisiaj otrzymałem jak i reszta lokatorów od administratora kamienicy informację o podwyższeniu czynszu z 5zł na 9 zł czy właściciel prywatnej kamienicy ma (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jak pije, jest agresywna, oddaje mocz w miejscach publicznych i zakłóca spokój to każdą taką sprawę należy zgłaszać na policje. Zawiadomienie musi być przyjęte, jak nie złapią na gorącym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam Zakupiłem niedawno mieszkanie na ostatnim piętrze w kamienicy 2 piętrowej. Od frontowej strony kamienicy posiada scianę którą toretycznie można wyburzyć cofnąć do pomieszcznia salonu)i (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

ZOBACZ TAKŻE: