Nękanie telefonami City Handlowy

Odpowiedzi w temacie (1)

ban122

5.2.2010

Witam! Mam poważny problem z bankiem City Handlowy. Mam w tym banku kredyt, jest już mój 3 kredyt w życiu. Wiem jakie są zasady spłaty kredytu itd. Raty spłacam na bieżąco jednak raz zdarzyła mi się niedopłata. Zadzwoniła Pani z banku, która powiedziała, że muszę dopłacić 35 zł a ze zbliżał się termin spłaty to zapłaciłem od razu całą kwotę, Niestety po tygodniu były telefony listy i straciłem już rachubę gdzie co nie zapłaciłem. Składałem reklamację ale nie została uwzględniona. Od tego czasu jestem nękany telefonami do mojej pracy po 2, 3 razy dziennie i na mój telefon dzwonią jeden przez drugiego. Raz nawet dzwoniłem na Cityfon i tam mnie załatwili bardzo po chamsku. Po moim telefonie do złożenia reklamacji Pani powiedziała, po podaniu danych ident. że za chwilę ktoś do mnie oddzwoni po czym faktycznie zadzwoniła Pani gdzie wszystkiego się dowiedziałem. Przy czym za tydzień przyszedł list, że za tą rozmowę mam do zapłacenia 35 zł. W skrzynce na listy mam po 3 czasami listy, że 35 zł do zapłacenia w każdym. Moje pytanie co mogę zrobić w sprawie nękania telefonami? Mam po 2,3 telefony dziennie w tym do pracy co jest dla mnie upokarzające skoro mam spłacone raty na bieżąco. Co mogę zrobić aby bank ten przestał mnie okradać? suunway@o2.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2010-02-09 23:24:25

Może Pan zacząć do skargi na bank do rzecznika praw konsumentów.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.7.2014

  Wakacje 2014 - jeśli pociąg się opóźnia ....

  ... mamy wówczas możliwość dochodzenia zwrotu kosztów za bilet bądź dochodzenia odszkodowania. Aktualnie możliwość dochodzenia zwrotu i odszkodowania dotyczy wyłącznie przejazdów na terenie (...)

 • 20.9.2018

  Uporczywe nękanie - stalking, czyli co grozi stalkerowi?

  Wraz z rozwojem techniki coraz więcej osób staje się ofiarami uporczywego nękania. Stalking, określany jako uporczywe nękanie bądź prześladowanie ofiary, stanowi przestępstwo, (...)

 • 26.9.2018

  Platformy startowe w Polsce Wschodniej będą wspierać start-upy

  Oczekiwana pełna edycja Platform startowych właśnie rusza – wiemy, które 6 partnerstw będzie wspierać innowacyjne start-upy w ich drodze na globalny rynek. Nabór pomysłów (...)

 • 9.3.2009

  Jakie wymogi dotyczą hipermarketów?

  Artykuł powinien zainteresować wszystkich, którzy prowadzą bądź zamierzają kiedykolwiek założyć duży sklep. Zawiera on również istotne informacje dla pracowników kierownictwa (...)

 • 25.11.2017

  Pomoc dla pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa

  Ktoś cię okradł, pobił, napadł albo zniszczył twoją własność? A może stosuje wobec ciebie bądź bliskiej ci osoby przemoc psychiczną lub fizyczną? Oznacza to, że jesteś osobą pokrzywdzoną (...)