e-prawnik.pl Porady prawne

Nowe dowody

Odpowiedzi w temacie ()

pietrek28

28.12.2010

Witam Mam pytanie kiedy wchodzą w zycie nowe dowody osobiste?Cos słyszałam,że będą wielofunkcyjne czyli...?Z góry dziękuję za wszelkie informacje na ten temat

Nie znalazłeś odpowiedzi?

maryja

2011-01-04 17:10:03

Od 2011roku-zadzwoń do swojego urzędu wszystko się dowiesz.pozdrawiam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Nowe dowody to ściema Wielkie halo z nowymi dowodami a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że i tak działać póki co nie będą. W takim razie pytam się po co cała ta szopka i dodatkowe koszty, (...) czytaj dalej»

  • Paskudne nowe dowody ? Witam, projekty nowych dowodów są delikatnie mówiąc paskudne, czy my nie mamy żadnej możliwości wypowiedzenia się na ten temat? O wyglądzie zadecyduje Rada starych pryków (...) czytaj dalej»

  • NOWE DOWODY OSOBISTE Witam Czy jest coś wiadomo o nowych dowodach osobistych?Kiedy będzie zmiana i czy będzie ona obejmowała wszystkich?Z góry dziękuję za wiadomości czytaj dalej»

  • czy w odpowiedzi na sprzeciw można dołączyć nowe dowody? czy w odpowiedzi na sprzeciw można dołączyć nowe dowody? czytaj dalej»

  • ...nowe dowody w sprawie karnej poltora roku temu zostalam skazana na pol rokudwa w zawieszeniudobrowolnie i bez adwokata przyznalam sie do winy, zgodzilam sie na kare.emocje,strach nie pozwolily mi trzezwo (...) czytaj dalej»