Opieszałość sądu

Odpowiedzi w temacie (3)

Anna5

28.10.2005

Niedługo miną trzy lata od złożenia przeze mnie pozwu o zapłatę przeciwko pewnej kasjerce, która przywłaszczyła sobie moje (i kilkudziesięciu innych osób) pieniądze. Noszę się z zamiarem napisania pisma do Prezesa Sądu, ale nie wiem, czy ma to być żądanie wyjaśnienia przyczyny tak długiego rozpatrywania wniosku, czy skarga na przewlekłość postępowania? Nie wiem także, jak takie pismo powinno wyglądać? Czy ktoś może mi udzielić wskazówek? Z góry serdecznie dziękuję!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ania

2005-10-31 18:23:57

witaj aniu.nie odpowiem ci,poniewaz nie mam pojecia,przykro mi.ale chcialabym zapytac w podobnej kwestii...ile czasu ma prokuratura na podjecie stosownych dzialan..chodzi o zlozenie zawiadomienia o popelnieniu przestepstwa w sprawie niealimentacji dziecka.zglosilam w maju b.r..i do tej pory nic sie nie dzieje-czy to tak ma wygladac???...bardzo prosze kogos o odpowiedz. pozdrawiam ania

kety

2014-02-14 11:49:30

Co zrobić , gdy sąd jest bardzo opieszały w sprawie gdy dziecko jest juz prawie 2 lata w pogotowiu rodzinnym. ja jestem cały czas zbywana w sekretariacie sądu , rozptrywanie wniosków trwa miesiącami, drugi miesiąc sąd przesyła zazalenie, takich nieprawidłwowosci jest mnóstwo, co robic ?

aneri1996

2014-02-14 13:21:19

Nic nie zrobisz,a to o czym piszesz nic nowego,że sąd się nie spieszy.Nasze sądy to tragedia.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: