Otwarty list na poczcie

Odpowiedzi w temacie (4)

wrotek3

30.12.2011

Proszę o pomoc. Na poczcie odebrałem list awizowany do mnie. List wyglądał jak psu z gardła wyjęty. Odrazu zadzwoniłem do nadawcy który wysłał mi zaraz na komórkę zdjecie paczki przed wysłaniem, wyglądała w porządku więc to na poczcie ją to spotkało. Co więcej koperta bąbelkowa napewno było częściowo otwarta po czym przyklejona an jakimś specyfiku. Poszedłem z tym do naczelnik, ale ta powiedziała-głupia tłusta foka- że skoro w przesyłce jest wszystko co miało byc i ie zepsute to o co mi chodzi... opad szczęki po sam krawężnik poprostu z taką bezczelnością. Proszę o pomoc, co mam zrobić bo uważam że należy mi się odszkodowanie za naruszenie prywatności mojej przesyłki!! Do kogo dać skargę na tę naczelnik, jest ktoś nad nią?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

marcin52

2011-12-30 11:14:16

musi być ktoś nadrzędny nad naczelnikeim to pewne, więc do tej osoby trzeba napisać skargę. najlepiej personalnie do tej osoby.

maksiu156

2011-12-30 11:47:55

może pan złozyć reklamacje i domagać się odszkodowania. ale musi pan zacząć od reklamacji.

robinson44

2011-12-30 12:24:40

hmmm, no jak panu nic nie zgineło ani nie zostało uszkodzone, to trudno sie ubiegac o odszkodowanie... :|

axel41

2011-12-30 13:10:36

no zgadza się, ewentualnie może pan wytoczyć sprawe na drodze cywilnej, ale to moze sie skonyczc duzymi kosztami. a szkoda jest znikoma. ale oczywiscie rozumiem pana oburzenie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Łatwiejsza aktywacja Profilu Zaufanego na poczcie

  Profil Zaufany (eGO) można już aktywować odwiedzając dowolną z 4.500 placówek pocztowych. To jeden z pierwszych, bardzo ważnych efektów porozumienia, jakie podpisała Poczta Polska (...)

 • Nie unikniesz abonamentu RTV!

  Rzadowy projekt ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych oraz ustawy o radiofonii i telewizji przewiduje poprawę poboru opłat abonamentowych dotyczących radia i telewizji. Przykładowo dostawcy (...)

 • Przedsiębiorco, przeczytaj list z ZUS!

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi wysyłkę ponad 2,5 mln listów do przedsiębiorców. Informuje w nich, jak wyglądały rozliczenia firm z ZUS w ubiegłym roku i jakie jest saldo (...)

 • Hipoteczny list zastawny a publiczny list zastawny

  Działalność banków hipotecznych reguluje ustawa z 28 sierpnia 1997 r. o listach zastawnych i bankach hipotecznych. Banki hipoteczne to instytucje finansowe, zajmujące się udzielaniem kredytów (...)

 • List żelazny - czyli glejt dla oskarżonego

  Instytucja listu żelaznego jest jedną z najstarszych instytucji procesu karnego. List ten stanowi swego rodzaju glejt dla oskarżonego, dzięki któremu jest on chroniony w danym kraju przed aresztowaniem, (...)

NA SKÓTY