paserstwo na allegro??

Odpowiedzi w temacie (0)

balkanic

9.8.2010

Witam, mam taką sytuację do rozwiązania: czy jeśli przez internet kupię po okazyjnej cenie jakiś towar, który potem okazuje się być przedmiotem kradzionym, a kupuje to nieświadomie na serwisie aukcyjnym, to czy może być pociągniętym do odpowiedzialności za paserstwo? Czy musi zwracać taki przedmiot? A jeśli tak, to czy dostaje pieniądze, które zapłacił?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  Brak możliwości spłaty zobowiązań jest najczęstszą przyczyną zlicytowania nieruchomości dłużnika. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jakie są inne powody licytacji nieruchomości?

 • Skuteczna walka z mafiami podatkowymi

  Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z  Ministerstwem Finansów oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii przygotowało ustawę, która pozwoli na skuteczne (...)

 • Dłuższe kary dla przestępców?

   Nie będzie już kary łącznej i wyroku łącznego. Kary za wszystkie czyny są wykonywane po kolei.

 • Internetowy bot pomoże szukać nielegalnych kopciuchów

  Na zlecenie Ministerstwa Rozwoju powstało oprogramowanie, które pozwoli Inspekcji Handlowej na automatyczną weryfikację ofert sprzedaży kotłów na paliwo w internecie. Dzięki temu łatwiej (...)

NA SKÓTY