e-prawnik.pl Porady prawne

Pomoc prawna dla frankowiczów

Odpowiedzi w temacie (3)

Klimas44

19.3.2020

Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, ale co konkretnie to dokładnie nie wiem. Czy macie pomysły do kogo się skierować na konsultacje?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kosek77

2020-03-24 10:23:46

Teraz frankowicze mają dużą szansę w sądach. Dużo pozytywnych orzeczeń i kancelarie już się specjalizuję tylko w tym obszarze. Tutaj jeden z ciekawszych przykładów na poznańskim rynku http://www.sangowski.com/kredyty-frankowe.php, z którego osobiście korzystałem i kilku moich znajomych prowadzących dość spore przedsiębiorstwa w okolicy.

miki789

2021-12-07 10:26:09

Kluczowa kwestia jak mnie się wydaje to szukanie jednak prawnika, który zna się na tym konkretnym temacie jak np. kancelaria www.frankowy-kredyt.pl, gdzie faktycznie się w tym wyspecjalizowali i są w stanie taką sprawę kompleksowo dla klientów poprowadzić. Dzięki temu ostatecznie jest szansa na to, że uda się wypracować z ich pomocą w sądzie pozytywne rozstrzygnięcie. Banki się będą bronić więc warto mieć prawnika w temacie wyspecjalizowanego.

anastazja22

2022-01-31 12:15:38

Myślę, że najlepszą decyzją będzie konsultacja z prawnikiem. Bardzo dobrych prawników można znaleźć na portalu Prawnik z Polecenia https://prawnikzpolecenia.pl/ranking-prawnikow/. Sama korzystałam z usług profesjonalistów.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM