e-prawnik.pl Porady prawne

Pomoc z kredytem we frankach

Odpowiedzi w temacie ()

Patecki

6.3.2020

Cześć, mamy z żoną kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, ale co konkretnie to dokładnie nie wiem. Czy macie pomysły do kogo się skierować na konsultacje?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kosek77

2020-03-16 10:12:34

Mnie interesowały konsultacje odnośnie optymalizacji kredytu frankowego. Po selekcji kancelarii zdecydowałem się http://www.sangowski.com/kredyty-frankowe.php, bo w Poznaniu zdecydowanie wyróżniające się doświadczenie. No i po wstępnym kontakcie już wiedziałem, że coś można ogarnąć. Jeszcze jestem na etapie podejmowania decyzji, ale będę walczyć o unieważnienie umowy kredytowej, bo skoro banki oszukują nas kredytobiorców to czemu nie powalczyć o swoje. Takie mam zdanie.

paniw1108

2020-08-11 19:03:15

Dzień dobry. W kwestii kredytów frankowych serdecznie polecam kancelarię Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz. Pani Mecenas prowadzi sprawy frankowiczów od 2017 r. - 100% wygranych spraw utwierdza w przekonaniu, iż jest to właściwy wybór. Strona internetowa: https://www.adwokat-tumkiewicz.pl/kredyty-frankowe-bialystok/ ; tel.: +48 85 742 01 37

miki789

2022-07-01 09:45:15

Pełną analizę umowy kredytowej można zamówić w kancelarii http://sangowski.com/kredyty-frankowe.php, a na tej podstawie podjąć decyzję o podjęciu negocjacji lub walki sądowej z bankiem detalicznym. Wiele spraw kończy się na etapie negocjacji.

Marekstrzel

2022-07-06 14:31:18

Zanim jednak kredytobiorca wniesie pozew do sądu, sugeruje się aby najpierw złożył do banku reklamację z wnioskiem o zwrot nadpłaconych kwot w wyniku nieprawidłowego naliczania wysokości rat wraz z wezwaniem do zapłaty. Oczywiście taka reklamacja zostanie prawdopodobnie odrzucona przez bank, jednak zarówno sama reklamacja, jak i dalsza korespondencja z bankiem będą stanowiły dobrą podstawę do wszczęcia postępowania sądowego - możemy przeczytać na stronie https://rsplegal.pl/

Kurlet

2022-07-15 07:49:54

Nie zaszkodzi, jeżeli oddasz umowę do bezpłatnej analizy przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/, a wyrok TSUE pokazuje, że kredytobiorcy mają coraz większe szanse na optymalizację zobowiązania, czy nawet na odszkodowanie. Banki wyznaczają już rezerwowe fundusze i to podobno miliardowe. Czytałem o tym niedawno i to się zaczyna sprawdzać.

TomTom79

2022-09-08 10:23:36

Praktycznie wszystkie klauzule niedozwolone wykrywają w umowach kredytowych prawnicy z kancelarii https://www.vindigo.com.pl/ i to bezpłatnie. Wystarczy zadzwonić lub maila wysłać.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Problem z kredytem we frankach Mam pytanie co do kredytu, wziąłem kredyt we frankach ale teraz rata stała się znacznie wyższa niż zakładałem na początku i mam ogromny problem z jego spłatą, (...) czytaj dalej»

 • Kredyt we frankach Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, ale co konkretnie (...) czytaj dalej»

 • Dłużnik Rzeczowy | Windykacja nieruchomości | Zbycie nieruchomości | Upadłość konsume Witam serdecznie Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w dość skomplikowanym przypadku jakim jestem. Moi rodzice (...) czytaj dalej»

 • Rozwód, podział majątku, kredyt hipoteczny Witam. Mam problem , okazało się że po rozwodzie mam zasądzone alimenty w wysokości 650 PLN . Nie jest to problem , jedynie kwestia umowy kredytowej i (...) czytaj dalej»

 • Jak rozliczać ulgę odsetkową od kredytu we frankach?? witam, mam kredyt we frankach i spłacam go w panku frankami, bank wypisuje mi zaświadczenie o odsetkach ale we frankach. Urząd Skarbowy przyjmuje (...) czytaj dalej»

 • Dobry prawnik potrzebny Witam wszystkich. Przygotowuję się do sądowej batalii w sprawie związanej z kredytem we frankach. Szukam dobrego adwokata lub kancelarii, kogoś, kto poprowadzi moją sprawę (...) czytaj dalej»

 • Kredyt we frankach Czy udało wam się coś zrobić z kredytem frankowym, czy da się cokolwiek powalczyć z bankiem, jak jest kicha po prostu? Chętnie pomogę, obliczę oszacowaną kwotę roszczeń, (...) czytaj dalej»

 • problem z kredytem konsolidacyjnym Witam, Moja mama w 2012 roku wzięła kredyt konsolidacyjny w banku "x" żeby spłącić pożyczkę w banku "y". Ostatnio chciała się dowiedzieć czy w banku "y" dostałaby (...) czytaj dalej»

 • Dobry adwokat z Poznania ? Witam wszystkich. Przygotowuję się do sądowej batalii w sprawie związanej z kredytem we frankach. Szukam dobrego adwokata lub kancelarii, kogoś, kto poprowadzi moją sprawę (...) czytaj dalej»

 • kredyt hipoteczny w jakiej walucie??? na dniach chce wziac kredyt hipoteczny w dombank'u i w zwiazku z tym mam kilka pytanie: 1. w jakiej walucie najlepiej wziac kredyt we CHF (3.91%) czy PLN (8.92%)? (...) czytaj dalej»

 • Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów . Się podepnę . Płace od 3 lat alimenty od momentu wyprowadzenia się z domu , jeszcze przed wyrokiem 500 pln . Ani razu się nie spóźniłem mam zlecenie (...) czytaj dalej»

 • Problem raty we franku Problem mój polega na niejasnym sposobie rozliczenia mojej raty kredytowej zawartej we frankach w banku PKO BP. A mianowicie nie mam informacji o której godzinie brany jest kurs (...) czytaj dalej»

 • Pomoc prawna dla frankowiczów Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, (...) czytaj dalej»

 • Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd (...) czytaj dalej»

 • art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej (...) czytaj dalej»