e-prawnik.pl Porady prawne

Porady prawne - rozwiązanie umowy na czas określony

Odpowiedzi w temacie (1)

JAn55

15.4.2011

Czy rozwiązując umowę o prace na czas określony pracodawca może nie podać powodu jej rozwiązania?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

lebio

2011-04-15 14:31:33

Pracodawca wypowiadając umowę na czas określony nie ma obowiązku podawania w wypowiedzeniu przyczyny wypowiedzenia (art. 30 § 4 k.p.).

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM