e-prawnik.pl Porady prawne

potrącił mnie motor co teraz robic??

Odpowiedzi w temacie ()

maxjestem

17.7.2007

Witam, szedlem sobie z przyjaciolmi droga i nagle zobaczylismy motor, zaczal on chamowac lecz gdy byl juz od nas ok 2-4 metrow nagle przyspieszyl. Moi znajomi przesuneli sie na boki a ja nie mialem gdzie uciec i uderzyl we mnie oraz zbiegl z miejsca wypadku, zapamietalem rejestracje. Na pogotowiu okazalo sie ze jestem tylko troche potluczony. Sprawce zlapali. Niewiem dlaczego policja uznala to jako kolizja, chcialem sie dowiedziec co mu za to zrobia, czy i jak moge ubiegac sie o odszkodowanie oraz dlaczego jest to tylko kolizja i przyznam ze poobcieralem sobie bardzo drobie ubrania oraz zepsul mi sie telefon w wyniku uderzenia. Prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu Zaczne od początku. Miałam linie kredytową w PKO BP na 6.000 zł. Rok temu przeprowadziłam sie do innego miasta i na konto w banku nie było żadnych (...) czytaj dalej»

  • alimenty alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet niepełnosprawna nie zdolna do pracy wtedy (...) czytaj dalej»

  • przemoc psychiczna w domu Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą wyciągnięciem na światło (...) czytaj dalej»

  • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są (...) czytaj dalej»

  • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!! Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie dziecko (...) czytaj dalej»