e-prawnik.pl Porady prawne

Pożyczka dla biznesu.

Odpowiedzi w temacie (1)

tonyhhname

12.1.2020

Udzielamy pożyczek firmom i osobom, które potrzebują pomocy finansowej w celu rozszerzenia lub rozpoczęcia nowej działalności. Jeśli potrzebujesz pożyczki na dowolny cel prawny, uprzejmie wyślij do nas wiadomość e-mail z określeniem potrzebnej kwoty i czasu trwania. E-mail: tonyhhname@gmail.com Czekamy na odpowiedź na Twoje zapytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

gerlen

2020-01-14 09:20:16

pozdrawiam serdecznie :)))

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Mam bardzo ciężką sprawę. Pożyczyłem pewnemu stowarzyszeniu znaczną kwotę pieniędzy. Pożyczka ta miała zostać zwrócona kilka miesięcy temu i miała być przeznaczona na rozwój biznesu mojej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam pytanie odnosnie otwarcia agencji reklamowej ktora zajmowala by sie sprzedaza powieszchni reklamowych na kartakach ksero przez co usłusga ta byla by bezplatna. Podobne projekty widziałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pożyczka w skarbcu Moja mama ma otrzymać pożyczkę po wpisie do hipoteki ,że będzie obciążenie , a dopiero potem pieniążki , jak się zabezpieczyć ,aby nie zostać oszukaną? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kupiłem i zarejestrowałem nowy numer nju mobile w dniu 05.05. w tym roku na stacji Shell w Bolesławcu. Od tego dnia uporczywie wydzwania do mnie windykacja Provdenta i wnawiają mi ze nazywam się Ewa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 7 odpowiedzi)

 • Reguluje ją kodeks cywilny. Sprawa tutaj jest dosyć prosta gdyż w świetle prawa pożyczki udzielić może nam każdy, kto ma pieniądze. Tak więc może być to zarówno instytucja, jak i osoba prywatna. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)