praca magisterska, Nieletni przestepcy i motywy ich działania
Odpowiedzi w temacie (0)

Witam, mam zamiar pisac prace magisterską na temat "Nieletni przestępcy i motywy ich działania", mogłby ktoś przesłać mi jakąś przydatną literature lub plan pracy, ewentualnie można jeszcze coś zmienic w temacie pracy, gdyż nie jest to oststeczna wersja. Studuije administracje, specjalizacja bezpieczenstwo narodowe. Prosze o pomoc Kontakt GG 20 98 731
Nie znalazłeś odpowiedzi?
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
przez: zaneta2208 | 2010.9.8 10:48:22
!!!!!!!!!!!!Praca magisterska o przestepczosci nieletnich!!!!!!!!!! Witam, mam zamiar pisać prace magisterską na temat "PRZESTĘPCZOŚĆ NIELETNICH W POLSCE W LATACH 2005-2009 I MOŻLIWOŚCI JEJ PRZECIWDZIAŁANIA"". (...) czytaj dalej»
-
Pomoc przy pracy magisterskiej w internecie, grozi unieważnieniem Mgr?!
przez: kasiekd | 2012.8.24 9:54:16
To może być pomoc właśnie przy formie a nie przy treści. To nie jest karane. To jest nauka pisania pracy mgr. Sprawdzanie czy przypisy są dobrze zrobione, interpunkcja, justowanie, literówki itp. czytaj dalej»
-
przez: paularwtr | 2010.7.19 15:41:15
Pisze prace magisterską o separacji, jakie sa jej skutki formalne, przed sądem? prosze o pomoc, jakies ukierunkowanie czytaj dalej»
-
przez: andrzej49 | 2010.8.30 10:38:51
Witam Mam takie pytanie mój nieletni syn spowodował kolizję nie był pod wpływem alkoholu i nic nikomu się nie stało sprawa jest już w sądzie co może mu grozić?Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»
-
przez: Spldi | 2020.11.3 13:18:43
Dzień Dobry, Jestem w trakcie pisania pracy na temat samowoli budowlanej i szukam czasopism i publikacji związanych z tym tematem. Właśnie zakończyłem pisanie pierwszego rozdziału wykorzystując (...) czytaj dalej»