Praca Niemcy czas pracy wynagrodzenie

Odpowiedzi w temacie (2)

aseries

15.6.2015

Witam serdecznie, Moi drodzy bardzo potrzebuje waszej pomocy. Mój problem polega na tym Pracuje w firmie w niemczech, otrzymałem umowę stałą 1100 Euro miesiecznie za niby 8 H pracy dziennie. jednak pracuje po 16-18 a nakazane mam wpisywanie w karte pracy 8. a jak nie to cytuje. Wy***dalaj. wraz zemną jest moja narzeczona ona posiada umowe sezonową. i problem jest nastepujacy pracuje niby 8-10 h dziennie z płacą jej róznie zazwyczaj brakuje ok 40 h miesiecznie. dodatkowo stawka 7.20 - 22% podatku. a i dodatkowo po zakończeniu umowy musimy odpalić "darowizne" 50 euro dla szefa Chcemy sie zwolnic z tej firmy. jednak nie chcemy zostac oszukani. Prosze was o pomoc. co zrobic z czasem pracy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

aseries

2015-06-15 11:02:47

Dodam jeszcze ze podczas kontroli. segregator z godzinami został wyniesiony z firmy zostały tylko godziny zakceptowane przez biuro. a szefostwo nakazało pracownikom mówić ze pracują 7-8 h dziennie jak nie to cytuje. Wypad.

anna.novak

2015-08-12 19:18:41

może dokumentuj czas pracy np. robiąc zdjęcia jakiegoś zegara w pracy wejście-wyjście...trzeba zbierać dowody, bo nie ma nic w papierze - nie ma dowodów, a przy zwalnianiu się daj zrobioną przez siebie listę rzeczywistych godzin pracy + kilka zrobionych zdjęć żeby nie było, że wymyślasz

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: