e-prawnik.pl Porady prawne

PRESCO odsetki

Odpowiedzi w temacie (1)

lulka00

18.11.2009

Witam. Mam problem. Mama spłaca dług- dobrowolnie ustalona kwota 200 zł miesięcznie. w sierpniu nie została dokonana wpłata i okazało się, że dług wcale nie został spłacony, bowiem PRESCO naliczyło sobie z tego powodu odsetki od 2005 r.nie informując nas o takim czynie. Czy można naliczyć odsetki nie iformując o tym dłużnika? I czy to jest zgodne z prawem, żeby nalicząć odsetki za niezapłaconą jedną ratę aż od 2003 roku? Proszę o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

PvB

2010-03-29 16:32:52

Witam Panią! Proszę zadzwonić do P.R.E.S.C.O. lub wysłać pocztą prośbę o dokładne wyjaśnienie całej sytuacji. Byż może zaszła jakaś pomyłka. Jeżeli jednak nie - będzie Pani wiedziała gdzie dokładnie powstał dług i w jaki sposób. Odsetki można zawsze doliczać do niezapłaconych rachunków czy w tym przypadku długów więc nie jest to działanie w jakikolwiek sposób niezgodne z prawem. Z wyrazami szacunku, Tomasz Piotrowski rzecznik prasowy P.R.E.S.C.O.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Byłem zadłużony do Firmy Windykacyjnej Presco w Pile na kwotę 1170 zł. Po rozprawie sądowej Sad uwzględnił moje odwołanie i zasądził mi tylko spłatę samego zadłużenia w stosunku do Firmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • ludzie nie dajcie sie rąbac po rogach jestem po swiezej rozprawie ktora z nimi wygralem tak mnie straszyli juz byli bezczelni sprawe mialem w swoim miescie awet nikt sie z presco nie stawil sad mi umozyl (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam i proszę o pomoc dostałem od firmy PRESCO takie pismo. Cesja Wierzytelności . PRESCO zajmująca się windykacjom i obrotem wierzytelności informuje, ze na podstawie art.509 kodeksu cywilnego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • szykujemy reportaż o firmie windykacyjnej presco jak działa i oszukuje ludzi i naciaga za zapłate długów canal plusa ,co sa przedanione i niema żadnej podctawy prawnej do egzekwowania .masz taki (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • szykujemy pozew zbiorowy przeciw firmie presco ,jest juz 20 os,prosze o kontakt zainteresowanych .na email-sebaul@interia.pl .pomoc prawna przez kancelarie adwokacka koksztys , poprowadzi ta sprawe .za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)