Proste pytanie odnośnie PIT

Odpowiedzi w temacie (0)

mstoch

6.3.2020

Uzupełniam roczne zeznanie podatkowe w programie e-pity. Chciałbym wpisać ulgę podatkową na termomodernizację. (poniesione koszta 17850zł) z czego dotacja było 8000 bodaj.. Czyli rozumiem że wpisuję kwotę pomniejszoną o dotację czyli 9850zł. (posiadam 2 faktury części + usługa na 8050 i za piec 9800). Pytanie czy dobrze ? i drugie, wyślę zeznanie online, ale co z fakturami ? czy muszę zanieść sam do US ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Sądy usprawnią obsługę interesantów

  Formularze sądowe, przeznaczone do załatwienia konkretnej sprawy będzie można pobrać przez internet lub na miejscu w sądzie. Dostępne dla każdego będą też proste instrukcje uczące, jak wypełnić (...)

 • Czy Stowarzyszenie może zatrudniać swoich członków?

  Ustawa prawo o stowarzyszeniach (dalej u.p.s.) w art. 2 ust. 1 definiuje stowarzyszenie jako dobrowolne, samorządne i trwałe zrzeszenie o celach niezarobkowych. W poprzednim stanie prawnym, do czasu (...)

 • Jak zgłosić zarządcę sukcesyjnego w CEIDG?

  Jesteś przedsiębiorcą? Jeśli chcesz, aby firma zachowała ciągłość działania po twojej śmierci, wybierz zarządcę sukcesyjnego. Musisz wpisać go do CEIDG. Możesz to zrobić online – (...)

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • Niespełnione oczekiwania użytkownika oprogramowania

  Zakup profesjonalnego oprogramowania, szczególnie dla małych przedsiębiorców, stanowi niejednokrotnie nie lada wyzwanie.

NA SKÓTY