Forum prawne

ratunku mam placic 800 zl PARANOJA!

mieszkam od 2 lat w szwecjii mam jednoosobowa firme budowlana.Po odjeciu kosztow zostaje mi ok ....to tak jak bym zarabial w polsce 1000zl a moja ex chce 800zl !!!!!!!!!!!!sad jej przyznal bo nie zdazylem dowiesc dokumentow na sprawe. Szwedzki ksiegowy nie zdazyl przygotowac papierow. co mam teraz robic???? Moze sadowi polskiemu sie wydaje ,ze jak pracuje w szwecji o mam majatek_-???? to nie prawda tu jest drogo !!!!!!!tak w przeliczeniu to mam duzo ok 6500zl ale tu na miejscu to nie duzo.Moja ex-( SIC) ma 3 dzieci kazde z innym ojcem sama nie pracuje tylko probuje zyc z alimentow od ojcow ,choc ma wyzsze wyksztalcenie i mozliwosci tylko sie jej nie chce.Latwiej sciagac z ojcow splacam jeszcze stary dlug alimentacyjny 400zl mies.plus 400zl alimentow. G.....o to kogo w polsce obchodzi,ze tu chleb kosztuje 10 zl a wynajecie mieszkania 3 tys zl plac i placz

2006.8.10 15:6:6

Odpowiedzi w temacie: ratunku mam placic 800 zl PARANOJA! (10)

jedyne wyjście to odwołać sie od wyroku. Wystąpić i wyrok z usadanieniem o odwołac sie wspominając i wyliczając dokładne zarobki. Tłumacząc również dlaczego zaświadczenia nie były dostarczone na czas. Nasze sądy są nieprzewidywalne niestety ! Życzę powodzenia.

2006.8.10 19:54:23

Bardzo Ci współczuje. Jeśli mieszkasz w Szwecji na stałe to przestań jej płacić, lub żeby nie mieć problemów z prawem płać mniej, tyle ile uważasz za słuszne.

2006.8.13 16:8:30

skoro miała juz dwoje po zrobiłes jej trzecie...a może sama cie cię złapała i zmusiła?...idiota

2006.8.14 14:26:10

tak moglbym nie placic ale ona zaraz do komornika i nasyla go na moich rodzicow! albo bedzie probowala naslac na moje nieruchomosci komornikow moze sprzedac i do polski nie jezdzic sic sic!

2006.8.15 12:27:19

co ty jedno ma ze mna 1 a pozostale 2 z innymi facetami poprostu sie dowiedziala,ze mieszkam w szwecji to automatycznie chce mnie zkroic .wszystkie paczki lub prezenty odemnie opyla a mowi corce,ze ja jestem ten........

2006.8.15 12:30:52

dzieki ....wiem,ze juz napuszcza komornikow na moich rodzicow ktorzy maja razem 1100zl renty.

2006.8.15 12:32:58

płać jak nie potrafiłeś podjąć właściwej decyzji wcześniej!!!

2006.9.6 0:28:28

plac ...nie mam az 800 zl a ta kasa i tak nie idzie na dziecko tlko na ciuchy itp.moze ojciec ze mnie zaden ale mamusia tez sie nie popisuje.poprostu nie place i juz

2006.9.9 13:41:10

Jestes jeszcze glupszy niz ta Twoja narzeczona , z ktora masz dziecko . Plac czlowieku alimenty i nie dyskutuj ile kosztuje w Polsce chcleb , bo na pewno nie 10 zl. Zatem dyskusja z Toba jest zbedna , gdyz nie dosc,ze nie znasz sie na ludziach w Polsce to jeszcze na cenach .....nie wspomne,ze nie znasz sie na swoim interesie , bo gdybys sie znal nie zrobilbys przypadkiem dziecka i nie zarabialbys 1000 zl .....powodzenia

2006.10.6 15:12:16

To ty strasznie cienki bolek jesteś, że pracując w Szwecji nie możesz wysupłać tych marnych 2000 SEK miesięcznie na SWOJE dziecko. Żenada!

2006.12.1 16:26:36

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika