e-prawnik.pl Porady prawne

ROZWÓD GDY POJAWIA SIĘ CIĄŻA

Odpowiedzi w temacie (0)

Svensky

8.5.2007

Czy ktoś może się orientuje jaki pozew o rozwód należy złożyć w przypadku ,gdy żona jest w ciąży?Chcę się rozwieść,jestem w 7 miesiącu ciąży, ojcem dziecka jest oczywiście mąż.Chcę złożyć pozew o rozwód bez orzekania o winie,ale nie wiem czy mam nas potraktować jako bezdzietne małżeństwo?Czy w przypadku gdy jestem w ciąży całe postępowanie się jakoś komplikuje?Proszę o pomoc,bo dłużej w swoim małżeństwie nie wytrzymam.Brak miłości.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Zamierzam wystąpic o rozwód z moim mężem ale jestem w piatym miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest mój mąż jednakże , nie chce on tego dziecka i nie zamierza go uznać ani łozyć na niego. Nadmieniem, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, proszę o poradę mądrych ludzi. Obecie przebywam na l4 ciąża - ciąża zagrożona jeszcze nie skończyłam pierwszego trymestr (l4 od 1.05 pierwsza ciaza). Pracuje w pewnej sieci handlowej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mąż nie odpowiedział na pozew rozwodowy nie pojawia się na rozprawach, sąd dwa razy przełożył rozprawę. Jak mogę otrzymać rozwód ? Czy jest możliwość uzyskać zaocznie bez obecności męża? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam dość męczące mnie pytanie... zostałam przyjęta na staż tydzień temu który ma trwać rok i jest organizowany przez UP a wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży... Czy ciąża (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem w trakcie składania pozwu o rozwód z Polsce. Oboje mieszkamy z synkiem w de ale zdecydowałam się na rozwód w pl ze względu na to że nie chce przechodzić koniecznego tu okresu separacji. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)