e-prawnik.pl Porady prawne

Rozwód - szukam adwokata we Wrocławiu

Odpowiedzi w temacie ()

woroniszcz

7.9.2011

Witam, dzisiaj rano jeszcze widziałam w pracy temat w którym ktoś szukał adwokata i były opinie, a wieczorem tego tematu już nie ma. Nie wiem co się stało, ale akurat potrzebuję jakiś namiar na dobrego fachowca. Czytałam ciekawe rzeczy na tej witrynie jak napisać pozew i w ogóle, ale uważam, że z adwokatem u boku będzie mi łatwiej. Dlatego proszę o jakieś namiary i obiecuję już po wszystkim podzielić się swoją opinią, żeby inni nie musieli tak jak ja zakładać tematu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Adrian_Be

2011-09-08 10:09:46

Wchodzę spojrzeć, czy ktoś odniósł się do mojego wczorajszego wpisu, a tu faktycznie tak jak napisał woroniszcz tematu nie ma. Nie chce mi się już rozpisywać jak ostatnio dlatego krócej. Warto korzystać z pomocy specjalistów, zarówno tych przygotowujących same pisma jak i tych, którzy nie tylko przygotują pismo, ale będą siedzieć obok Ciebie na sali rozpraw. To bardzo pomaga, ponieważ pozwala opanować emocje. Ja dzięki bardzo dobremu adwokatowi mam dwa rozwody za sobą, w jednym było ciężko, ale nie daliśmy satysfakcji żonie i obaliliśmy jej kłamstwa dzięki czemu nie było z mojej wyłącznej winy, a w drugim było bardzo szybko bo bez orzekania o winie. Trzeciego już nie będzie

woroniszcz

2011-09-08 10:19:41

Napisała :P Dziękuje za informacje po pracy zadzwonię :)

Adrian_Be

2011-09-08 10:31:00

faux pas. Przepraszam i proszę :)

tombek

2012-01-10 23:00:06

proponuje odezwać się do Karkoszki, jest z Warszawy ale ma duży zespół a co najważniejsze współpracuje z dobrymi detektywami i nie słyszałem żeby przegrał sprawę

woroniszcz

2012-03-13 20:57:37

Mogę się pochwalić, że jestem już po. Zapadł już wyrok w Sądzie Apelacyjnym, bo były się odwołał i dlatego to wszystko tyle trwało, chociaż niektórzy mówili, że i tak szybko udało mi się rozwieść. Jestem bardzo zadowolona z postawy mojego adwokata, zresztą skontaktowałam się z nim dzięki tej witrynie. Teraz jeszcze podział majątku i zupełny koniec. Tutaj też nie wyobrażam sobie sprawy bez udziału Pana adwokata. W każdym bądź razie Panie Adrianie dziękuje za namiar. Pozdrawiam

tomaszra72

2012-07-03 10:53:53

Zobaczymy dziś ile warte są te wpisy. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ale dziś pierwsza rozprawa i zobaczymy jak to się przełoży na skuteczność.

tomaszra72

2012-07-08 21:16:49

zapomnialem tamtego dnia napisać, wiec teraz to naprawiam. Generalnie jeszcze przed sprawa rozwodowa z moja pania sporo poczytalem na roznych serwisach, w tym na eprawniku. Wydawało mi sie ze wszystko wiem, jak bylem na poradzie prawnej to co to nie ja, ale okazuje sie, że sala rozpraw to jednak inna bajka, mówiąc wprost stres mnie prawie zjadł i gdybym był sam to nic bym sensownego nie powiedział, a tak był facet co o to zadbal i na szczęscie droga Pani nie dostała zabezpieczenia na alimenty dla siebie, bo jak to Sąd ładnie powiedział, byłoby to rozstrzygnięcie zbyt daleko idace. Zatem kończąc serwisy online sa ok, poszerzaja wiedze, ale na sali rozpraw jesli nie masz przed soba przyjemnej rozprawy to polecam jednak wybrac się z profesjonalistą.

tomaszra

2013-02-14 10:27:03

Skończyło się. Jedyna pozytywna rzecz przy tak beznadziejnej pogodzie. Wiele się wydarzyło przez te kilka miesięcy, m.in. mój laptop który zostawiłem u byłem dziwnym zbiegiem okoliczności się uszkodził przez co straciłem dostęp do wcześniejszego konta i dzisiaj musiałem założyć nowe jak chciłem tutaj wyrzucić co myśle, bo warto to powiedzieć - zainwestujcie w adwokata jeśli nie chcecie kogoś zabić w sądzie i chcecie wiedzieć, że ktoś jest z wami. Generalnie zamiast kultualnie wszystko załatwić, umówić się, to nie trzeba było narobić syfu i spalić mosty. Ale cuż takie są wyniki myślenia emocjonalnego i podpowiedzi "przyjacół". W rzeczywistości skończyło się tak jak w zasadzie ja chciałem i o co walczyliśmy z mecenasem, nie jestem tylko ja winny, ona nie dostaje żadnych alimentów, dziecko na szczęście pełnoletnie wiec samo za siebie moze decydować. Wczoraj daliśmy z Panem mecenasem jej propozycję podziału majątku, mogę jej zostawić mieszkanie, ale bez jaj niech coś za to zapłaci. Jeśli się nie zgodzi kolejny rok w sądzie, tyle dobrze że jak jest adwokat to nie będę musiał zawsze być bo on przyplinuje sprawy. To tyle. Do widzenia i życze wam przyjemniejszych rozwodow.

mamula

2013-03-12 23:04:46

Witam, proszę o podanie namiarów na adwokata, który został wymieniony.Chodzi mi o imię i nazwisko. Z góry dziekuję.

karolove

2013-07-15 12:59:18

Jeśli chodzi o prawo cywilne, to ze spokojem mogę polecić Grzegorza Bubę. Adwokata, dzięki któremu ? ironio losu ? zaoszczędziłem sporo kasy. Swoje honorarium zgarnął, ale słusznie ? wygrał moją sprawę o podział majątku. Do sprawy przygotowany genialnie, na prawie zna się jak nikt inny! Jedyny problem to, że prowadzi mnóstwo spraw i jest zabiegany. Ale nie dziwne, że klienci pchają do dobrego adwokata. A i kancelarię ma w Lubinie, osoby z Wrocka musiałyby trochę dojechać.

kancelariamh

2013-07-17 12:28:53

Adwokat rozwód Wrocław - polecam Kancelarię Michał Hajduk. Profesjonalna obsługa, świetny kontakt.

terazpolska

2014-10-21 04:11:13

Co do jankowskiego też słyszałem że w porządku ;)

MarzenaK72

2014-11-05 16:54:57

Dotychczas myślałam, że z dobrym adwokatem we Wrocławiu, to jest tak jak z UFO, wszyscy o nich mówią, ale nikt nie widział :) Natomiast muszę powiedzieć, że w końcu takiego znalazłam. Po pierwsze jest bardzo kreatywny, zawsze prezentuje ciekawe rozwiązanie problemu. Po drugie szybko i sprawnie prowadzi sprawę. Po trzecie realizuje to za przyzwoitą cenę. Jest to adwokat Marcin Andreasik, którego naprawdę polecam.

e-prawnikpl

2014-11-13 11:06:37

Polecamy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszym serwisie: prawnik z wrocławia.

 

 

Jeanne1980

2014-11-25 20:18:00

Kiedy się rozwodziłam, to korzystałam z usług p. Marty Olejnik-Hejne. Wszystko przebiegło po naszej myśli i polecam.

nexus82

2014-11-25 20:32:33

Ja korzystam z usług adwokatki Kamili Łukowicz i jestem mega zadowolony a długo wybierałem prawnika i spotkałem się z kilkoma z Wrocławia. Kancelaria poprowadzi mój rozwód od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

renatasob

2014-12-09 12:53:03

Długo szukałam dobrego adwokata z Wrocławia do rozwodu. Spotkałam się z kilkoma. Ostatecznie wybrałam adwokata Marcina Andreasika, którego poleciła mi znajoma z pracy. Już po pierwszym spotkaniu byłam bardzo zadowolona. Okazało się później, że się nie myliłam. Bardzo dobry i skuteczny adwokat, jeżeli chodzi o cenę, to też ok.

grafax

2015-01-03 20:30:26

Ja korzystałam z usług Pani mecenas Marty Olejnik-Hejne. Sprawa rozwodowa przebiegła tak jak należy, a ja sam jestem w pełni zadowolony z rozwodu. :)

bartekef

2015-01-08 08:49:29

Jak wygląda prowadzenie spraw w kancelarii winnicki na terenie kraju? Dojeżdżają Państwo na wszystkie rozprawy? Jak wyglądają spotkania?

emiliakm

2015-01-09 08:33:52

Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Urszula Brożek we Wrocławiu, młoda dynamiczna radca prawny, z szczunkiem podchodząca do klienta i sprawy. Cena przystępna. Usługi świadczone również online. Złożone powództwo zostało w całości uwzględnione - polecam (prawo pracy i ZUS, prawo rodzinne, cywilne)

KancelariaWinnicki

2015-01-09 09:04:17

Witam Panie Bartku, Na temat szczegółów naszej współpracy zapraszam do kontaktu info@kancelariawinnicki.pl lub 607 087 078. Przedstawimy nasze doświadczenie, wybierzemy adwokata, który najlepiej zająłby się Pana sprawą oraz omówimy szacunkowe koszty jak i możliwy przebieg postępowania. Pozdrawiamy

renatasob

2015-01-30 00:23:47

Temat poruszany tutaj jest mi bardzo bliski. Ponieważ niedawno sama byłam zmuszona skierować sprawę do sądu. Na początku myślałam, że sama sobie z tym wszyskim poradzę. Natomiast jak się później okazało nie było to wcale takie łatwe. Straciłam dużo czasu, a prawie nic konkretnego nie udało mi się zrobić. Dlatego też postanowiłam skorzystać z pomocy pełnomocnika. Koleżanka z pracy poleciła mi adowkata z Wrocławia. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie mnie to sporo kosztować, skoro dostałam namiary na bardzo dobrego adwokata. Jak się później okazało jego wynagrodzenie było w przyzwoitej cenie, dodatkowo dogadaliśmy się na raty. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze współtracy. Zawsze znajduje dla mnie czas, zaangażowany w sprawę, wszystko przebiega sprawnie i bez żadnych zaskoczeń, a przy tym wszstkim potrafi zrozumieć problemy drugiego człowieka. Naprawdę go polecam, jest to adwokat Marcin Andreasik z Wrocławia.

renatasob

2015-01-30 00:33:14

Jeszcze jedno chciałam wskazać. Jeżeli zależy Wam na tym aby wygrać sprawę rozwodową, to nie ryzykujcie z podejmowaniem tego bez pełnomocnika. Jak początkowo chciałam to zrobić i nie żałuję, że tego nie zrobiłam. Wydawało mi się że dlaczego nie mogę sama się reprezentować, przecież po to są sądy. Natomiast znajomość tych wszystkich zasad, procedur jest duża i mnie to osobiście przerosło - do czego muszę się przyznać :)

annajaskowiec

2015-03-03 10:23:28

Witam wszystkich. Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami co do Adwokatów we Wrocławiu, miałam do czynienia z kilkoma i tylko Pani mecenas Marta Olejnik -Hejne mi pomogła rzetelnie i sumiennie, jedyna adwokat jaką znam która przykłada się do swojej pracy. W sprawach rozwodowych niezastąpiona.

m-monika79

2015-03-16 23:57:10

Witam, Sama miałam dylemat czy samej sobie poprowadzić rozwód - jestem po prawie i wydawało mi się,że sobie poradzę ... niestety mąż - teraz ( na szczęście ) były wziął sobie adwokata i po pierwszej sprawie - ryczałam tylko... Koleżanka skierowała mnie do adwokat , która ją rozwodziła ponad 10 lat temu i dziękuję jej za każdym razem. Była to Mecenas Małgorzata Zorko z ul. Sądowej 4 . Dzięki niej przeżyłam ten rozwód, podział majątku, walkę o opiekę nad dzieckiem... Świetna kobieta - z ogromnym doświadczeniem życiowym. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Anka_85

2015-03-31 15:17:23

Na pewno lepiej dla ciebie, jeżeli adwokat zajmie się sprawą. Trzeba miec dużą wiedzę, żeby poradzić sobie samemu. Ja wolałam poszukać dobrego prawnika i mieć spokojną głowę. Reprezentowała mnie Pani Marta Olejnik-Hejne. Jestem zadowolona z jej usług.

Anka_85

2015-03-31 15:20:19

Kiedy się rozwodziłam, to korzystałam z usług p. Marty Olejnik-Hejne. Wszystko przebiegło po naszej myśli i polecam.

Anka1981

2015-04-12 19:42:38

Mi bardzo pomogła adw. Iwona Drewnicka. Nie dość, że wygrała wysokie alimenty dla dziecka to jeszcze jest kontaktowa i przykłada się do pracy. Polecam

katarzyna.piotrowska

2015-04-22 11:22:23

Witam wszystkich. Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami co do Adwokatów we Wrocławiu, miałam do czynienia z kilkoma i tylko Pani mecenas Marta Olejnik -Hejne mi pomogła rzetelnie i sumiennie, jedyna adwokat jaką znam która przykłada się do swojej pracy. W sprawach rozwodowych niezastąpiona. Zgadzam się w 100%. Mi również pomogła, tyle że w sprawie o odszkodowanie. Bardzo profesjonalna.

MarekKer

2015-04-30 17:17:19

Jeżeli chodzi o rozwód to moją sprawę prowadził adwokat Łukasz Buczko. Ja jestem bardzo zadowolony. Naprawdę bardzo miły i fachowy prawnik. Mieliśmy spór z byłą żoną o winę i sprawa zakończyła się bez mojej winy o co wnosiliśmy. Teraz dzielimy majątek i mecenas dalej moją sprawę prowadzi. Ja mogę szczerze polecić Pana Mecenasa. Numere do adwokata to 505828413

paulawronska

2015-05-19 13:01:23

I tutaj się z Tobą muszę zgodzić i to w 100% Pani Mata Olejnik Hejne to cudowna kobieta, niesamowity adwokat i walczyła o mnie jak lwica w sądzie. Kompetentna, zaradna i na prawdę pierwsza osoba, która się moim losem przejęła i tak mocno mi pomagała, często po godzinach pracy. Dziękuję Pani mecenas i polecam bo lepszego prawnika nie znam. Pozdrawiam Paulina Wrońska

paulawronska

2015-05-19 13:10:31

Kiedy się rozwodziłam, to korzystałam z usług p. Marty Olejnik-Hejne. Wszystko przebiegło po naszej myśli i polecam.

Zgadzam sięz Tobą w 100% niesamowita mecenas z Pani Marty Olejnik - Hejne, jest to pierwsza osoba jaką poznałam, której na prawdę zależało na mnie i mojej córce i która się przejęła i to mocno tym jak zakończy się nasza sprawa, to dzięki Panie Marcie córka została ze mną i dostaliśmy dobre alimnenty.

LauraW

2015-05-19 19:18:30

Ja również polecam Mecenas Iwonę Drewnicką, bardzo pomogła mi w mojej sprawie rozwodowej, która kosztowała mnie dużo nerwów, strach przed byłym mężem dosłownie mnie paraliżował, a teraz nareszcie mogę spać spokojnie, moja córka też odżyła, skończyły się kłótnie i awantury. Nareszcie mogę zacząć nowe życie. Polecam szczerze Panią adwokat.

arekakcza

2015-07-03 15:55:31

Przestrzegam! Znam środowisko wrocławskich prawników i nie słyszałem żadnego nazwiska z tu podanych. Zwłaszcza tych co tu tak często występują Natomiast większość wpisów jest tak naiwnie skonstruowana, że widać, że to teksty PR-owe. Te wszystkie wpisy tutaj to w większości ściema...

Zygmunt58

2015-09-04 09:39:48

Naprawdę szczerze polecam adwokata Łukasza Buczko. Telefon 505828413. Bardzo skuteczny a przede wszystkim sympatycznie się współpracuje. Mogę powiedzieć, że mój rozwód do lekkich nie należał a mimo wszystko udało się mi rozwieść bez większej traumy. Na rozprawy mecenas chodził sam. Zawsze dobrze przygotowany, kulturalny. Nawet moja była do przyznała:) Godny polecenia.

Natalija

2015-09-10 08:27:02

Jestem już rozwódką od roku. Przy mojej sprawie działała Pani Marta Olejnik - Hejne. Bardzo dobra i wyrozumiała adwokat. Wiedziała że priorytetem są dla mnie dzieci i to o nie walczyłyśmy. Wynik sprawy mnie nie obchodził ale chciałam mieć dzieci przy sobie. Udało nam się wygrać i jakoś dajemy radę. Bardzo dobra adwokat.

terapia778

2015-09-10 14:42:16

Ja się lecze psychiatrycznie ale też polecam serdecznie

robertkonrad

2015-10-05 18:34:42

Adwokat Radosław Borowiec z Warszawy cieszy się zasłużoną opinią profesjonalnego i wnikliwego pełmocnika do spraw rozwodowych. Pomimo że prowadzi kancelarię adwokacką w Warszawie podejmuje się spraw o podział majątku i rozwód w innych miastach niż stolica Polski. Reprezentował mnie w sprawie rozwodowej przed Sądem Okręgowym w Krakowie i doprowadził do uzyskania rozwodu z winy mojej małżonk, poza tym przeprowadził wszystkie dopuszczalne dowody w celu udowodnienie winy żony w rozkładzie małżeństwa i zawsze logicznie i racjonalnie odpierał zarzuty przeciwnika procesowego ( drugą stronę również reprezentował adwokat). Bystry umysł, umiejętność sprawnego łączenia ze sobą faktów i wyciągania trafnych wniosków to największe atuty adwokata Radosława Borowca. Ja zdobyłem korzystne wrażenia ze współpracy z mecenasem i skorzystam ponownie z jego usług, gdyby zaszła potrzeba.

Rozwodnik52

2015-10-17 21:08:35

Z chęcią podzielę sie opinią o adwokacie Łukaszu Buczko. Pan mecenas prowadził mój rozwód gdzie walczyłem o opiekę nad dziećmi. Moja żona mnie zostawiła dla innego ale w sądzie się tego wypierała. Chciała dzieci dla siebie, alimenty na dzieci i na siebie. Gdy przyszedłem do Pana mecenasa i mu o wszystkim opowiedziałem to od razu zaproponował swoją koncepcje sprawy. Przyznam, że byłem też u kilku innych adwokatów i generalnie wszycy widzieli moje szanse nikle, chociaż miałem dowody na to że żona zdradzała. Pan mecenas napisałświetny pozew i później walczył o mnie i moje dzieci. Ogromny mam do niego szacunek bo to także bardzo dobry i przyzwoity człowiek. Widzę, że na faorum jest już kilka opinii, ale ja naprawdę korzystałem z pomocy Pana mecenasa Łukasza Buczko. Szczerze polecam. Numer telefonu do p. Buczko- 505828413. Dziękuję Panie Mecenasie!

garfi2

2015-10-17 21:30:42

A długo trwała twoja sprawa?

aldzib

2015-11-04 22:09:42

Łukasz Buczko adwokat od Data wpisu 2013-06-12 :)

pablo_89

2015-12-03 18:34:04

Zgadzam się w 100% z poprzednią wypowiedzią. Adwokat jest po to, żeby człowiek nie musiał sobie zawracać głowy tymi wszystkimi rzeczami. Oszczedza czas i nerwy. Ja korzystałem z usług Kamili Łukowicz i mogę ją polecić do spraw rozwodowych. Miałem już w swoim życiu kilka przepraw sądowych i zachęcam każdego, żeby nie żałowali na prawnika, tylko zapłacili i mieli z głowy niepotrzebne nerwy.

adamw434

2015-12-14 21:45:34

Ja korzystam w tej chwili z adwokata Łukasza Buczko i potwierdzam opinie o nim. Namiar znalazłem przez Internet i jest ok. Wszystko na czas, fachowo, pełna kultura. Telefon do adwokata 505828413.

szyderca1212

2015-12-22 23:01:09

Łukasz Buczko w tym wątku jest popularny jak Kukiz wśród gimnazjalistów. To ja też się dołączę: Polecam Łukasza Buczkę - pisała Żanet Kaleta

garfi2

2015-12-22 23:36:41

heh nie wydaje mnie się? Wpisuje sobie w necie "łukasz buczko kiosk z poradami" oh bogate doświadczenie, booogate :)

MacniakR

2016-01-08 17:17:01

Nie wiem powiem szczerze, że czytam te ostatnie wpisy a zwłaszcza ten ostatni i czy tylko ja mam wrażenie, że ten Buczko sam sobie fejm w sieci chce zrobic? slabe to ;/

WodniczkaCz

2016-01-10 12:47:34

A czy ktoś może polecić jakąś dobrą Pani adwokat z doświadczeniem we Wrocławiu do rozwodu?

Visaof

2016-01-10 14:28:41

a ja pracuje w sądzie i jakoś nie słyszałem o tych wybitnych prawnikach :)

WodniczkaCz

2016-01-10 16:03:04

Visaof a w którym sądzie pracujesz? Może polecisz zatem kogoś?

Visaof

2016-01-10 18:00:51

nie będę tutaj robił żadnej publicznej reklamy. Jeśli naprawdę masz potrzebę napisz do mnie na prv prześlę jednorazowo listę kilku adwokatów i sama wybierzesz

1

2

3

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • dobry prawnik we Wrocławiu Mam skomplikowaną sprawę spadkową, czy ktoś może polecić mi jakiegoś dobrego prawnika we Wrocławiu? Polecamy skorzystać z wyszukiwarki adwokatów na naszym serwisie: (...) czytaj dalej»

 • PRAWNIK PRAWA RODZINNEGO, WROCŁAW POSZUKUJE PRAWNIKA - DOBREGO Z WROCŁAWIA! TO PILNE! BARDZO PROSZE O POMOC! ozy_rys@gazeta.pl Aktualizując temat polecam usługi Adwokata Artura Zbrońca z Wrocławia. (...) czytaj dalej»

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!! Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie dziecko (...) czytaj dalej»

 • Dobry adwokat z Lubina - pilnie potrzebny! Jakie macie Państwo doświadczenia z kancelarami adwokackimi z Lubina i okolic? Którzy prawnicy są skuteczni? Kogo możecie polecić, a kogo odradzacie? Pilnie (...) czytaj dalej»

 • Rozwód i opieka nad dzieckiem Jestem mężatką od 4 lat, mam synka 3,5 letniego. Myślę o rozwodzie (mąż jest nieodpowiedzialny, znęca się nade mną i synem psychicznie) pomimo tego dziecko go kocha. (...) czytaj dalej»

 • Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską Zależało mi na dobrym adwokacie, który jest non-stop dyspozycyjny elektronicznie ponieważ mieszkam poza granicami Polski. Bardzo trudno (...) czytaj dalej»

 • rozwód bez orzekania - pytanie Chciała bym złożyć wniosek o rozwód bez orzekania o winie, potrzebuję pare informacji na ten temat, jakie są koszta rozwodu,jak długo trzeba czekać sprawę rozwodową (...) czytaj dalej»

 • ALIMENTY na żonę ?! Jestem w trakcie rozwodu z orzekaniem o winie ze strony męża.. Od pięciu miesięcy jestem osobę bezrobotną bez prawa do zasiłku. Mam zasądzone alimenty na dziecko w wysokości (...) czytaj dalej»

 • Rozwód Piła - dobry adwokat lub radca prawny do sądu Witam was forumowicze potrzebuje teraz ja wszej pomocy. Mieszkam w Pile i potrzebuję poradzić się dobrego adwokata czy radcy prawnego w sprawie (...) czytaj dalej»

 • sprawa o alimenty na matkę Witam!! mam problem mój były mąż płaci alimenty na naszego syna w chwili obecnej nasza sytuacja się zmieniła nie mam pracy czy mogę zażądać od niego alimentów i (...) czytaj dalej»

 • prawnik od spraw spadkowych Poznań Witam, chciałbym zasięgnąć porady dotyczącej dobrego prawnika w Poznaniu specjalizującego się w sprawach spadkowych. Czeka mnie bardzo skomplikowana sprawa dotycząca (...) czytaj dalej»

 • Dobry adwokat Wrocław Moja sprawa trwała 8 lat , gdyby nie Pan Adwokat Łukasz Buczko, pewnie bym tego e-maila nie pisał . Jestem wolny, polecam z pełną odpowiedzialnością. Gdyby ktoś , coś potrzebował (...) czytaj dalej»

 • Ograniczenie praw rodzicielskich W zeszłym miesiącu zakończyła sę sprawa rozwodowa. Sąd orzekł rozwód wyłącznie z mojej winy i ograniczył prawa rodzicielskie. Była żona oraz jej świadkowie (...) czytaj dalej»

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy razem, ale (...) czytaj dalej»

 • jak długo czeka się na rozwód bez orzekania o winie we wrocławiu 2013? jak długo czeka się na rozwód bez orzekania o winie we wrocławiu 2013? czytaj dalej»

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!! Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze mi w skrocie opisac swoja (...) czytaj dalej»