Studium prawne

Odpowiedzi w temacie (1)

icedcoffee25

28.6.2015

Witam Wszystkich, Pod koniec lipca br. kończę Policealne Studium na kierunku "Referent w kancelarii prawnej". Od czterech lat mieszkam w UK i tutaj chciałabym podjąć pracę, niestety o pracę w Kancelarii w charakterze referenta na terenie UK nie jest łatwo. W związku z tym mam pytanie, czy mogę podjąć się jakiejś pracy związanej z kierunkiem na własną rękę (własna działalność)? A może jest możliwość współpracy z kancelariami z Polski? Bardzo zależy mi na rozwijaniu się w tym kierunku i doświadczeniu. Wspomnę, że zamierzam również rozpocząć studia prawnicze. Bardzo proszę o wskazówki i rady. Z góry dziękuję za zainteresowanie moim wątkiem. Pozdrawiam.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Enta

2017-03-19 01:43:51

Dobry wieczór, Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Kancelaria Enta z Warszawy chętnie zaproponuje współpracę.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.5.2010

  Procedura zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  Procedura uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uregulowana została w ustawie z 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Procedurę tę stosuje się, zgodnie (...)

 • 25.7.2018

  Co przyniesie specustawa mieszkaniowa?

  Specustawa mieszkaniowa ma na celu skrócenie czasu przygotowania inwestycji mieszkaniowych z 5 lat do roku oraz określenie standardów dla tych inwestycji. Standardy dotyczą odległości (...)

 • 9.12.2004

  Jakie kwalifikacje powinien posiadać nauczyciel zatrudniony w szkole lub placówce artystycznej?

  Kwalifikacje do nauczania w szkołach muzycznych I stopnia i w ogólnokształcących szkołach muzycznych I stopnia, oprócz osób, o których mowa powyżej posiadają również (...)

 • 29.11.2017

  Propozycje zmian w ochronie ziemi

  Zgodnie z zapowiedziami resort rolnictwa, po blisko półtora roku od wprowadzenia rozwiązań prawnych, mających na celu ochronę gruntów rolnych, przygotował propozycje zmian, w tym doprecyzowania (...)

 • 12.4.2012

  Jak wybudować dom na działce rolnej?

  Któż nie ma marzeń o własnym domu? Najlepiej położonym w malowniczej okolicy i niezbyt drogo. Problem zaczyna się już od momentu, kiedy chcesz kupić lub już kupiłeś działkę pod swój wymarzony (...)