e-prawnik.pl Porady prawne

Szukam bardzo dobrego prawnika prawa spadkowego - Katowice

Odpowiedzi w temacie (2)

cinzano123

1.6.2020

Witam Serdecznie. Mój znajomy od 7-miu lat walczy o spadek ze swoją rodziną. Do podziału jest spadek po rodzicach mojego znajomego. Jego adwokat dwa razy przegrał sprawę. Obecnie sprawa trawiła do Sądu Apelacyjnego. Mój znajomy miał siostrę, która zmarła. Jej dzieci domagają się całego majątku po swojej babci oskarżając mojego znajomego, że nie opiekował się swoją matką co jest nieprawdą. W chwili obecnej poszukujemy bardzo dobrego adwokata, który zajmie się tą sprawą. Zaznaczam, że sprawa jest już w sądzie apelacyjnym. Szukamy adwokata z Katowic. Proszę o informacje w prywatnych wiadomościach.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DominikaSzawiek

2022-05-17 17:13:01

Polecam Ci Panią adwokat Magdalenę Chróścielewską. Tu masz namiar +48 666 609 065. https://chroscielewska-chroscielewski.com/ Wymiata w spadkach.

PatrychaWilczyk

2022-08-06 12:09:33

Adwokat Magdalena Chróścielewska - Nie ma sobie równych. Ale nie ma się co dziwić skoro spadkami zajmuje się od kilkunastu lat, w tym się specjalizuje i widać, że to jest jej pasją!. Ja Ją znalazłam tutaj https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-spadkowe/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM