Szukam dobrego w prawnika w Poznaniu

Odpowiedzi w temacie (3)

Julekdodo

25.6.2015

Dzień dobry! Znajomy grozi mi, że mnie zgwałci i zabije. Dwa razy mnie napadł. Udało mi się uciec. Policja nie zdążyła go złpać. Człowiek jest chory psychicznie. Dlatego prawo go chroni. Czy znacie jakiegoś dobrego prawnika w Poznaniu specjalizującego się w takich sprawach? A może ktoś słyszał o p. Macieju Żukiel? Proszę o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Anna-Szara

2015-07-10 12:09:16

Tą sprawą trzeba się zająć i to szybko! Uważam, że możesz zgłosić się do kancelarii Grzybkowski Guzek Jackowski przy ul. Dominikańskiej po pomoc. Są bardzo doświadczeni, istnieją od 30 lat. Idąc do nich możesz mieć pewnośc, że zachowają pełną dyskrecję oraz wyrozumiałość, a to bardzo ważne, ponieważ to trudna i jednocześnie delikatna sprawa.

Mariam123

2015-08-12 14:33:01

Okropna sprawa! Ale w tej kancelarii przy Dominikańskiej nie z takimi sobie radzili. Moja przyjaciółka zgłosiła się do nich ze sprawą, która według mnie była nie do wygrania, a im się udało. Mówiła, że wszystko dokładnie sprawdzili i nic nie zaskoczyło jej prawnika w sądzie.

Getne

2017-01-26 09:00:01

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Jeżeli jeszcze nic nie zrobiłaś, to polecam http://www.kancelariasledcza.pl/ Oferują usługi śledcze i prawne, więc w Twoim przypadku mogą być bardzo przydatni. Powodzenia i trzymaj się.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: