e-prawnik.pl Porady prawne

Szukam osób poszkodowanych przez Taxi Care i Idea Bank.

Odpowiedzi w temacie (0)

Odzyskamkaucje1

20.7.2021

Witam, szukam osób poszkodowanych przez Taxi Care i Idea Bank. Jeśli ktoś z Państwa był poszkodowany zapraszam do kontaktu mailowego. Mój adres e-mail niebieskikucyk1@wp.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Podoba mi się bardzo współpraca z mecenasem Klimkowskim. Bardzo dobry i skuteczny prawnik a do tego kontaktowy i komunikatywny. Warto do niego dzwonić pod numer 600 365 228 i się umawiać. Zawsze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 23 odpowiedzi)

 • Polecam serdecznie mecenasa Igora Klimkowskiego. To najlepszy adwokat, z jakim miałam przyjemność współpracować. Pan mecenas bardzo szanuje swoich klientów dlatego zawsze kontaktuje się z nimi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 10 odpowiedzi)

 • U mecenasa Klimkowskiego też byłam, ale akurat tylko na konsultacji prawnej. Niemniej jednak specjalista rewelacyjny! Pierwszy raz spotkałam się z tym by prawnik był tak miły i cierpliwy i w zasadzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Mecenas Klimkowski na pewno pomoże w takiej sprawie, jest bardzo dobrym specjalistą od spraw finansowych. Poznałem go jako człowieka sumiennego i rzetelnego, a co ważne przy sprawach związanych z (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Drodzy studenci! Myśleliście ostatnio o posiadaniu własnej firmy? Macie dobry pomysł, ale brakuje Wam kapitału na jego realizację? Chętnie rozpoczęlibyście własną działalność gospodarczą, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)