e-prawnik.pl Porady prawne

ultimo

Odpowiedzi w temacie (6)

ja7ja6

28.9.2011

do mnie ultimo napisało że w 2000 roku mam dług na rzecz firmy wizja za nie zapłacony podobno dekoder?! co teraz najlepiej zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2011-09-28 21:53:20

Odpisać, żeby przedstawili na to dowody oraz podnieść zarzut przedawnienia i poinformować, że jelenia mogą szukać na rykowisku.

wilk12

2016-04-01 06:54:52

witam, myślałem że dług spłacony a tu ultimo nagle po 6 latach się upomina że jest dług i informują tylko sms że mija termin spłaty dlamnie to był szok czy ktoś pomoże windykują chyba drugi raz to samo

martyna.galach

2016-04-08 14:15:26

Ja pomogę. Zapraszam do kontaktu poprzez email: tina13509@wp.pl

martyna.galach

2016-04-08 14:17:43

Proszę jednak o napisanie na email:martynaagalach@wp.pl. do poprzedniego adresu mailowego nie pamiętam hasła:). Pozdrawiam.

jasnoniebieski

2016-04-08 14:48:16

Pani Martyno Galach czy jak tam Pania zwą..... Prosze nie spamowac w wątkach i nie oferowac podejrzanej pomocy w sprawach na których się Pani nie zna ani nie hejować na firmy z którymi Pani nie miała do czynienia, bo to jest karalne..sprawa nadaje się do prokuratury. Wystarczy podejrzeć Pani profil i maile : http://e-prawnik.pl/forum/autor,martyna.galach,profil.html Jeżlei nie ma Pani pracy to może czas zakasac rekawy..

martyna.galach

2016-04-08 15:19:51

Serdecznie dziękuję za informacje. Nie szukam dodatkowej pracy, a jedynie staram się pomagać ludziom ZA DARMO. Pracę mam i proszę się też nie martwić o moje kompetencje. Nie pomagach w sprawach, na których sięnie znam. Straszenie prokuraturą jest karalne, tym bbardziej, że nigdzie negatywnie nie opowiedziałam się za działaniami żadnej z nich. Jednak nieznajomość prawa szkodzi. Nie wiedziałam, że darmowa pomoc osobom, które zginęły w gąszczu własnych zobowiązań jest karalna. Ale Pan chyba wie, że straszenie jest karalne...skoro nawet nie jest Pan w stanie podpisać się własnym nazwiskiem. Wie Pan...żal mi takich ludzi, którzy wszędzie widzą materializm, nie mogąc uwierzyć, że można pomagać za darmo. Mnie też ktoś kiedyś pomagal, skoro mam ochotę pomagać, to będę to robić tak długo, jak będę miała na to ochotę, bo pracę mam i mogę sobie na to pozwolić:). Dziękuję za pouczenie:). Serdecznie pozdrawiam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy firma ultimo może domagać się zwrotu długu skoro osoba która ją zaciągneła nie żyje a stosowne papiery o śmierci zostały wysłane do firmy Ultimo. Oni dalej ciągle piszą do tej osoby. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jestem w podobnej sytuacji. Chce spłacić dług. Tylko nie chce dawać kasy tym sępom z Ultimo. Pytanie. Czy mogę pójść do banku (PKO) i po prostu spłacić cały dług w całości? Czy niestety (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam otrzymałem właśnie wezwanie do zapłaty z firmy Ultimo. Sprawa wygląda następująco miałem kredyt na samochód umowa z bankiem sląskim zawarta 1996/09/05 po jakimś czasie przerwałem spłate. Sprawa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od chwili doręczenia masz 2 tygodnie na wniesienie ekscepcji. Ale jak rozumiem ich tu nie będzie. Na nakazie masz okreslonego wierzyciela i to do niego zgłaszasz się z propozycją ugody. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • proponuję, przesłać panu windykatorowi dokumenty, które poświadczają fakt zaginięcia dowodu osobistego. a jeśli i to nie pomoże, a pan windykator będzie bardzo natarczywy i wulgarny, proponuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)