e-prawnik.pl Porady prawne

Używanie szperacza jest zakazane w polskim prawie, na samochodzie?

Odpowiedzi w temacie (1)

pintor

29.5.2012

Heja, mam pytanko do was. Używanie \"szperacza\" podczas jazdy jest zabronione?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

falibóg

2012-05-30 09:56:17

podczas jazdy zabronione, art. 52 ust. 3 - 100zł

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM