Forum prawne

Witam. Mam pytanie odnoszące się do ważności ubezpieczenia zdrowotnego. 26 lutego 2009 roku miałem

Witam. Mam pytanie odnoszące się do ważności ubezpieczenia zdrowotnego. 26 lutego 2009 roku miałem operację przepukliny brzusznej, zrosty jelitowe, leczone operacyjnie dnia 24 lutego 2009 roku. Wykonano mi zabieg laparotomii, uwolnienie zrostów, operacja radykalna przepukliny brzusznej. Od 22 lutego 2009 do 26 lutego byłem w szpitalu. Odnośnie tego, mam pytanie. Czy mogę się jeszcze starać o odszkodowanie z PZU? Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem
S.J. Witam. Mam pytanie odnoszące się do ważności ubezpieczenia zdrowotnego. 26 lutego 2009 roku miałem operację przepukliny brzusznej, zrosty jelitowe, leczone operacyjnie dnia 24 lutego 2009 roku. Wykonano mi zabieg laparotomii, uwolnienie zrostów, operacja radykalna przepukliny brzusznej. Od 22 lutego 2009 do 26 lutego byłem w szpitalu. Odnośnie tego, mam pytanie. Czy mogę się jeszcze starać o odszkodowanie z PZU? Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem
S.J.

2011.8.19 17:12:32

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Witam. Mam pytanie odnoszące się do ważności ubezpieczenia zdrowotnego. 26 lutego 2009 roku miałem

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika