WKU - Czy musze się zgłaszać?

Odpowiedzi w temacie (0)

kapisko1PL

24.4.2013

Witajcie! Na początek; wyjechałem do Irlandi w 2006. Teraz mam 18 lat. Z Polski jestem wymeldowany. 1.) Czy musze zgłaszać sie do WKU? 2.) Jeżeli mnie zatrzyma ochrona na lotnisku w Polsce (lece do babci na wakacje) co mogą mi zrobić? Słyszałem historie ze strony mojego kolegi że jego kolega został zatrzymany, skuty i przewieziony na komende bo nie zgłosił sie na WKU. Tez miał 18 lat. Nie wiem kiedy to było. Wszystkich obczajonych w temacie, prosze o odpowiedź bo jestem troche zmartwiony. Dzięki. Kacper

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 10.10.2018

  Dla kogo bogatsza paczka żywnościowa?

  Prawie 1,4 mln osób może skorzystać z  pomocy żywnościowej. Potrzebujący dostaną paczki o łącznej wartości 354,5 mln zł. Osoby chcące skorzystać z pomocy mogą zgłaszać się (...)

 • 30.10.2018

  Jakie zmiany Prawa energetycznego przygotowano?

  Projekt ustawy ma na celu przyczynienie się do dalszego rozwoju rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz skutecznego wykonywania uprawnień przez regulatora, a także do świadomego zarządzania (...)

 • 23.5.2018

  Będzie standard leczenia bólu?

  Projekt określa wystandaryzowany schemat postępowania z pacjentem z dolegliwościami bólowymi, który będzie realizowany na wszystkich poziomach opieki zdrowotnej.

 • 10.5.2017

  Zgłoszenie do ZUS razem z wnioskiem o wpis do CEIDG

  Prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz ją rozpocząć? Od 20 maja dokumenty ubezpieczeniowe ZUS złożysz razem z wnioskiem CEIDG-1.

 • 3.1.2014

  Zmiany w prawie farmaceutycznym w 2014 roku

  Naczelna Rada Aptekarska zdecydowała, że od 1 stycznia 2014 r. każdy aptekarz zobowiązany będzie do noszenia w miejscu pracy identyfikatora, potwierdzającego fakt uzyskania przez niego tytułu magistra (...)