Wniosek o wydanie paszportu

Odpowiedzi w temacie (2)

alewki9

13.7.2010

Witam Ojciec mojego dziecka nie zgadza się na wydanie paszportu dla syna. Chce wyjechać tylko na wakacje. Co ja mam robić? Czy jedynym wyjściem jest złożyć pozew do sądu? Czy można to jakoś szybko przyśpieszyć?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

fabio27

2011-01-18 09:35:37

Witam Mam pytanie gdzie znajde wzór wniosku o wydanie paszportu rok 2011?Będę bardzo wdzieczny i z góry dziekuję

helena34

2012-09-28 10:07:06

Projekt nowelizacji ustawy o dokumentach paszportowych ma w planach zmiany, dzięki który wniosek o wydanie paszportu będzie można składać w dowolnym urzędzie wojewódzkim. A nie tak jak obecnie w urzędzie właściwym dla miejsca zamieszkaina.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 29.8.2006

  Jak otrzymać dokument paszportowy?

  Prawie każdy z nas podróżuje. Wprawdzie paszport nie jest nam tak potrzebny jak kiedyś, jednak, jak wiadomo, przy wyjeździe do niektórych krajów posiadanie paszportu jest niezbędne. Może on również (...)

 • 25.8.2006

  Jak uzyskać paszport?

  Paszport jest dokumentem urzędowym uprawniającym do przekraczania granicy i pobytu za granicą oraz poświadczającym obywatelstwo polskie, a także tożsamość osoby w nim wskazanej w zakresie danych, (...)

 • 23.11.2017

  Jak wyrobić paszport?

  Wyjeżdżasz za granicę? Jeśli wyjeżdżasz poza Unię Europejską — musisz mieć paszport. Dowiedz się, jak go uzyskać. Paszport to dokument, który potwierdza twoją tożsamość (...)

 • 14.3.2017

  Jak uzyskać interpretację indywidualną prawa podatkowego?

  Interpretacje indywidualne prawa podatkowego wydawane są teraz przez dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej. Wniosek o wydanie interpretacji indywidualnej może złożyć każdy zainteresowany: podatnik, (...)

 • 28.7.2015

  Utrata tytułu wykonawczego - co robić?

  Zasadą jest, że sąd wydaje tylko jeden tytuł wykonawczy (tj. tytuł egzekucyjny - np. wyrok, nakaz zapłaty, ugodę sądową - zaopatrzony w klauzulę wykonalności), który jest podstawą wszczęcia (...)