Zadłużenie BIG i BIK

Odpowiedzi w temacie (0)

mineten939

20.4.2018

Witam, otóż moja sprawa wygląda tak - Poszedłem do banku zapytać jakie mają oferty kredytu dla Mnie po czym usłyszałem od Pani , że nie ma co rozmawiać bo jestem w Rejestrze BIK i mam dług wysokości 266 zł a Wierzycielem jest Raport NSFI z Koszalina który jak się okazał wykupił mój dług od UPC . Więc zapłaciłem 266 zł na nr konta który mi przesłali po czym telefonicznie powiedzieli że zostałem usunięty z bazy dłużników ale co się okazało że tylko z bazy BIG a niestety w BIK widnieje do tej pory ! Moje pytanie brzmi kto umieścił mnie w bazie BIK ? i kto powinien zrobić aktualizację bazy z faktycznym stanem na dzień dzisiejszy czyli osoby która zadłużona już nie jest . ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 26.7.2018

  Koniec gminy Ostrowice

  Nowa ustawa ma na celu stworzenie podstaw prawnych zniesienia gminy Ostrowice oraz włączenia jej terytorium do gmin sąsiednich bez przenoszenia na gminy ciężarów związanych z obsługą i spłatą (...)

 • 25.12.2017

  Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  Brak możliwości spłaty zobowiązań jest najczęstszą przyczyną zlicytowania nieruchomości dłużnika. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jakie są inne powody licytacji nieruchomości?

 • 31.12.2018

  Racjonalizacja zadłużania się samorządów

  Nowelizacja ustawy o finansach publicznych ma umożliwić restrukturyzację i wcześniejszą spłatę długu jednostkom samorządu terytorialnego oraz wzmocnić mechanizmy prawne służące zwiększeniu (...)

 • 29.12.2017

  Jeżeli masz zaległości w opłacaniu składek, możesz stracić prawo do zasiłku

  Jeżeli masz zaległości w opłacaniu składek, możesz stracić prawo do zasiłku w przypadku choroby lub macierzyństwa. Od 1 stycznia 2018 r. każda wpłata z tytułu należnych składek zostanie (...)

 • 9.11.2004

  Hipoteczny list zastawny a publiczny list zastawny

  Działalność banków hipotecznych reguluje ustawa z 28 sierpnia 1997 r. o listach zastawnych i bankach hipotecznych. Banki hipoteczne to instytucje finansowe, zajmujące się udzielaniem kredytów (...)