Zajęcie komornika bez pisma egzekucyjnego

Odpowiedzi w temacie (0)

damiancali

3.7.2017

Witam Dziś na moim koncie pojawiło się zajęcie rachunku bankowego z sygnatura (KMnumer). Niestety, nie mam zielonego pojęcia za co, nie dostałem żadnego pisma w sprawie wykonanej egzekucji, żadnego wyroku sądowego, jednym słowem nic. Na koncie bankowym jest wiadomosc, z danymi ( imię nazwisko komornika, kancelaria, adres, kwota), po sprawdzeniu na stronie kancelarii kontaktu i godzin działania sekretariatu próbowałem się skontaktować. Telefon milczy. Co mam zrobić? W jaki sposób dowiedzieć się o szczegółach wykonanej egzekucji. Co w wypadku kiedy telefon kancelarii będzie cały czas milczał (nie jest to kancelaria w mieście mojego zamieszkania ani zameldowania) Proszę o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Zajęcie jako pierwszy etap egzekucji z nieruchomości

  Egzekucja z nieruchomości to innymi słowa egzekucja z własności nieruchomości - prowadzi ona bowiem do zmiany w prawie własności nieruchomości. Zajęcie jest pierwszym etapem egzekucji z nieruchomości, (...)

 • Odpowiedzialność odszkodowawcza komornika

  Czy w przypadku wyrządzenia szkody przez komornika możemy domagać się za nią odszkodowania? Jeżeli tak to od kogo i na jakich zasadach?

 • Poszukiwanie majątku dłużnika przez komornika

  Wierzyciel jest dysponentem postępowania egzekucyjnego. W związku z czym, co do zasady, wszczyna on to postępowanie, składając wniosek egzekucyjny, w którym wskazuje dłużnika, jego majątek (...)

 • Skarga na czynności komornika

  Na czynności komornika przysługuje bez względu na rodzaj czynności skarga do sądu rejonowego. Skarga ta przysługuje we wszystkich wypadkach naruszenia przepisów kodeksu postępowania cywilnego (...)

 • Egzekucja z wynagrodzenia za pracę - jak przebiega?

  Egzekucja, która jest prowadzona z wynagrodzenia za pracę jest chyba jednym z najczęstszych i najpopularniejszych sposobów przeprowadzania postępowania egzekucyjnego gdy dłużnikiem jest osoba fizyczna. (...)

NA SKÓTY