żazalenie na areszt tymczasowy

Odpowiedzi w temacie (1)

iwa26

16.3.2015

witam wszystkich! chciałam sie dowiedzieć jakie są terminy w przypadku złozenia zażalenia na przedłużenie aresztu tymczasowego?gdzieś przeczytałam że Sad Okregowy rozpatruje to zażalenie w możliwie jak najszybszym terminie,co oznacza ów termin?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bernadetta1

2015-08-15 18:10:03

Rzeczywiście w Kodeksie prawa cywilnego jest napisane, że niezwłocznie. Myślę, że najlepiej wyjaśni Ci to prawnik. Znam dobrego - p. Mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego - możesz się z nim skontaktować np. tel. +48 666 609 065

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.4.2017

  Jakie są prawa tymczasowo aresztowanego w postępowaniu karnym?

  Areszt tymczasowy to środek zapobiegawczy, który polega na odizolowaniu oskarżonego (podejrzanego) od świata zewnętrznego na czas oznaczony w postanowieniu sądu (do 3 miesięcy). Po tym okresie (...)

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 4.10.2017

  Czym różni się budynek od innego obiektu budowlanego?

  Ustawa Prawo budowlane szczegółowo definiuje, co należy rozumieć np. przez obiekt budowlany, budynek, budowlę i obiekt małej architektury. Rozumienie tych pojęć jest pomocne dla (...)

 • 23.11.2017

  Jak wyrobić paszport?

  Wyjeżdżasz za granicę? Jeśli wyjeżdżasz poza Unię Europejską — musisz mieć paszport. Dowiedz się, jak go uzyskać. Paszport to dokument, który potwierdza twoją tożsamość (...)

 • 30.11.2004

  Wstępne zgromadzenie wierzycieli

  Jeżeli na wstępnym zgromadzeniu wierzycieli obecnych jest co najmniej połowa wierzycieli mających łącznie trzy czwarte ogólnej sumy wierzytelności stwierdzonych tytułami egzekucyjnymi albo bezspornych (...)