Dopłaty bezpośrednie

Pytanie:

Czy dopłaty bezpośrednie dla rolników wypłacone w 2005 r. należy uwzględnić w rozliczeniu podatkowym do US za 2005 r.?

Masz inne pytanie do prawnika?

7.1.2006

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Dopłaty bezpośrednie

Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 116  ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wolne od podatku dochodowego są dopłaty bezpośrednie stosowane w ramach Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej, otrzymane na podstawie odrębnych przepisów.

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


FORUM POMOCY PRAWNEJ

Allegro sprzedaż wirtualnych przedmiotów

9.1.2019 przez: bartekkuliga

Allegro sprzedaż wirtualnych przedmiotów

25.5.2018 przez: bartekkuliga

Podatek od sprzedaży nieruchomości

27.3.2018 przez: 3Magda