Dziedziczenie po zmarłym ojcu

Pytanie:

Witam. Jak będzie wyglądało dziedziczenie moje, moich dwóch braci i matki ojca po moim ojcu?

Masz inne pytanie do prawnika?

7.2.2011

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Dziedziczenie po zmarłym ojcu

Zgodnie z art. 931 § 1 kc Pan, dwóch braci oraz Pana ojciec otrzymają po ¼ spadku.

 

 

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


FORUM POMOCY PRAWNEJ

Adwokat z Łodzi pomoc przy spadku!!

3.8.2021 przez: JolantaKaminska

prawnik od spraw spadkowych Poznań

21.6.2021 przez: miklaszewskiE77

Spadek z francji

30.10.2020 przez: pawel198912