Promocja polskich produktów i wzornictwa przemysłowego w Hiszpanii

18.9.2008

A.J.Zespół e-prawnik.pl

A.J.
Zespół e-prawnik.pl

Współczesne wzornictwo przemysłowe oraz przedmioty użytkowe zaprojektowane przez polskich twórców będą prezentowane podczas wystawy "Designed in Poland" w dniach 15-25 września br. w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Madrycie przy Avenida Doctor Arce 25.

Wystawa ma zwrócić uwagę na szczególne cechy polskiej sztuki użytkowej i zachęcić hiszpańskich konsumentów do sięgania po polskie produkty. Wśród eksponatów prezentowanych na wystawie znajdują się przedmioty wyposażenia wnętrz, szkło artystyczne i użytkowe, porcelana, biżuteria, rowery i zabawki. Wszystkie produkty charakteryzuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również ciekawe wzornictwo. Zwiedzający otrzymają ilustrowany katalog zawierający informacje o prezentowanych produktach i zdjęciach.

Porady prawne

Wystawa zostanie otwarta 15 września. Podczas uroczystego wernisażu odbędzie się pokaz mody kolekcji Nataszy Pavluschenko „The Glitter of Evening" połączony z prezentacją biżuterii z bursztynu zaprojektowanej przez Mariusza Gliwińskiego i wykonanej przez firmę AMBERMODA.

Wydarzenie zostało przygotowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych jako element programu gospodarczego realizowanego w ramach udziału Polski w międzynarodowej Wystawie EXPO 2008 w Saragossie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Państwa szczególne i niezapomniane wydarzenie.

Źródło: PAIiIZ, www.paiz.gov.pl

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne