e-prawnik.pl Porady prawne

Adwokat pomorskie

Odpowiedzi w temacie (7)

marta.j

21.2.2017

Witam Od zawsze sobie w życiu radziłam, jedynym błędem było moje małżeństwo. Z tego małżeństwa mam również córkę. Wychowuje ją sama, radzimy sobie, mam dobrą pracę... Teraz mąż posądził mnie o alimenty na niego jakoby że nie może pracować co jest totalną bzdurą. Poszukuje teraz adwokata, dobrego adwokata, który pomoże mi rozprawić się z tą sytuacją raz na zawsze. Nie będę płacić na nieroba... Ktoś coś, pomoże?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Akira

2017-03-13 10:53:18

Jednym z lepszych w województwie jest Adwokat Cejrowski z Tczewa. Dla mnie był bardzo miły. Wydawało mi się na pierwszej wizycie, że jest konsekwentny i rzeczowy. Przeczucie mnie nie zmyliło. Bardzo skuteczny.

Bolesta

2017-03-15 14:13:57

Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Sylwia

2017-09-10 15:08:22

Dobry adwokat wart jest swojej ceny, a właściwie jego usługi [:)] Ułożonym, opanowanym w sądzie i chętnym do pomocy był dla mnie Adwokat Adam Gautier z Kancelarii Cejrowski. Prowadził moją sprawę o alimenty. "Tatuś" nie płacił ile trzeba i potem miałam problemy. Ale bardzo szybko udało nam się to rozwiązać... I po krzyku. Teraz dzieci dostają pieniążki i wszystko jest ok.

Ramseey

2017-10-20 13:06:09

W pomorskim prawników nie brakuje, ale z doświadczenia wiem, że jednym z lepszych wyborów jest mecenas Midnykowski z Gdańska. Nie tyle zna się na swoim fachu, co jest po prostu pewny siebie i stanowczy, co w przypadku spraw rodzinnych jest niezwykle istotne. Sam miałem problemy z podziałem majątku i wsparcie oraz zaangażowanie pana Mindykowskiego sporo mi dało. W razie czego jego kancelaria mieści się na Uphagena we Wrzeszczu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Daro55

2019-06-23 14:29:39

Na pewno warto zdecydować się na doświadczenie kancelarii Cejrowski. Obszerna wiedza w zakresie różnych dziedzin prawa. Warto!

primal

2020-03-12 13:55:12

Według mnie w takich sytuacjach warto jest postawić na prawnika, który specjalizuje się w sprawach rodzinnych, a szczególnie w rozwodach. W przypadku województwa pomorskiego postawiłbym na mecenasa Michała Mindykowskiego. Prowadzona przez niego kancelaria zajmuje się między innymi właśnie rozwodami, więc myślę, że postawienie na nią na pewno warto rozważyć.

ArlettaL

2020-04-30 15:20:25

Ja też korzystałam z pomocy adwokata Adama Gautier. Na szczęście kancelarię prowadzi od dłuższego czasu we Wrzeszczu. Ma niesamowicie dużą wiedzę, dzięki czemu wygrał moją sprawę o rozwód. Do tego potrafi wysłuchać, co mało który adwokat potrafi i naprawdę dobrze poradzić. Polecam, bo naprawdę warto.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM