Adwokat pomorskie

Odpowiedzi w temacie (5)

marta.j

21.2.2017

Witam Od zawsze sobie w życiu radziłam, jedynym błędem było moje małżeństwo. Z tego małżeństwa mam również córkę. Wychowuje ją sama, radzimy sobie, mam dobrą pracę... Teraz mąż posądził mnie o alimenty na niego jakoby że nie może pracować co jest totalną bzdurą. Poszukuje teraz adwokata, dobrego adwokata, który pomoże mi rozprawić się z tą sytuacją raz na zawsze. Nie będę płacić na nieroba... Ktoś coś, pomoże?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ela677

2017-02-25 16:18:38

Mogę polecić adwokata: http://www.mecenaspalka.pl/ ze Szczecina. Zajmuje się takimi sprawami i jest bardzo profesjonalny.

Akira

2017-03-13 10:53:18

Jednym z lepszych w województwie jest Adwokat Cejrowski z Tczewa. Dla mnie był bardzo miły. Wydawało mi się na pierwszej wizycie, że jest konsekwentny i rzeczowy. Przeczucie mnie nie zmyliło. Bardzo skuteczny.

Bolesta

2017-03-15 14:13:57

Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Sylwia

2017-09-10 15:08:22

Dobry adwokat wart jest swojej ceny, a właściwie jego usługi [:)] Ułożonym, opanowanym w sądzie i chętnym do pomocy był dla mnie Adwokat Adam Gautier z Kancelarii Cejrowski. Prowadził moją sprawę o alimenty. "Tatuś" nie płacił ile trzeba i potem miałam problemy. Ale bardzo szybko udało nam się to rozwiązać... I po krzyku. Teraz dzieci dostają pieniążki i wszystko jest ok.

Ramseey

2017-10-20 13:06:09

W pomorskim prawników nie brakuje, ale z doświadczenia wiem, że jednym z lepszych wyborów jest mecenas Midnykowski z Gdańska. Nie tyle zna się na swoim fachu, co jest po prostu pewny siebie i stanowczy, co w przypadku spraw rodzinnych jest niezwykle istotne. Sam miałem problemy z podziałem majątku i wsparcie oraz zaangażowanie pana Mindykowskiego sporo mi dało. W razie czego jego kancelaria mieści się na Uphagena we Wrzeszczu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: